Opel vectra b 2.0 cd otomatik

celiktas63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar saygılar.
arkadaşlar yeni üyeyim aranıza yeni katıldım, şimdi bir tercih üzerindeyim ve sizlerin değerli fikirlerini almak istiyorum, aracım 2000 model vectra b cd otomatik vites renk gümüş gri, arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce sıfır sandık motor alıp taktırdım şuan yeni motorun km si 25 bin de, aracın toplamdaki km si ise 255 bin dir ve 3 ay önce ise şanzımanı 1 yıl garantili olarak komple yaptırdım, aracı aldığım 2 yıl boyunca diğer masraflar ile birlikte ortalama 20 bin lira masrafım oldu , şuanda bile yine masraf gerektirecek gereklilikler var , mesela araç güneş yanıklarından dolayı komple boya istiyor egr valfi ve tesisatı degişecek , ses yapıyor diye direksiyon kutusu degişecek , komple motor elektirik tesisatı yenilenecek, klima soğutmuyor muhtemelen kompresörü degişecek ,çelik jantlar farklı model istiyorum,lastikler 2 yıl oldu yıpranma var degisecek ,iç kapı döşemelerini degişmek istiyorum , kapı kolu tutamakları vs yıpranma var degisecek, tavan döşemesi degisecek, ön farlar panjur logo vs pek iyi durumda sayılmaz degisecek , tüm bu masraflar ortalama bir hesap ile 15 bin lira tutuyor , tabi birde başka sürpriz masraf çıkarma olasılıkları muhtemeldir, aracı aldığım 2 yıl boyunca bu kadar masrafa girmişim en önemlileri olan üzerindeki takılan motor yeni sayılır henüz 25 binde ve şanzımanda komple sıfırlanmış, şimdi sizce bu gerekli olan tüm bu masrafları yapılmış olan motor ve şanzımanın hatırına devamını getirip yapmakmı daha mantıklı olur yoksa pes edipte masrafa vereceğim 15 bin lira ile aynı arabanın daha temizini mesela zor ama 100 bin km den aşağıda olanını bulupta almakmı daha mantıklı hareket olur siz ne dersiniz dostlar.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
35 bin tl masraf ediyorsunuz araca toplam da keşke rektefeyle kurtarıp satmanız veyahut öyle kullanmanız iyi olurdu 35 bin harcarsanız satarken de o civarlar eder bunları göz önünde bulundurun bence bu şekilde şekilde o parayı üzerine koyup farklı model bakabilirsiniz yada bu şekilde binin

• Beğen
Tepkiler: omeroz

celiktas63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 bin tl masraf ediyorsunuz araca toplam da keşke rektefeyle kurtarıp satmanız veyahut öyle kullanmanız iyi olurdu 35 bin harcarsanız satarken de o civarlar eder bunları göz önünde bulundurun bence bu şekilde şekilde o parayı üzerine koyup farklı model bakabilirsiniz yada bu şekilde binin
Abi verdiğin değerli görüş için tşk ederim, benim ilk arabamda vectra b cd otomatikti ve 6 yıl kullandıktan sonra sattım çünkü oda o zaman baya sorun ve masraf çıkarmaya başlamıştı, daha sonra sırasıyla 2008 honda 1.8 hb otomatik, 2011 toyota corolla elegant 1.6 otomatik , ve 2011 Audi A4 2.0 tdi otomatik bu arabaları kullandım ama hicbisinde vectra'da aldığım sürüşteki keyfi, görüş açısını ve yola hakimiyeti yakalıyamadım o yüzden tekrardan vectraya döndüm, şimdi bana biraz yukarı fiyatlardada olabilir ama öyle bir araba tavsiyesi almalıyımki vectrada sevdiğim bende öne çıkan bu özellikleri bulundurmalı ancak o şekilde vazgeçerim bu vectra sevdasından :)

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Satıp üzerine biraz para koyup temiz bir vectra bakabilirsin o zaman ama beklemek ve sürekli takip etmek gerekli ustam

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Internette 2 araç var baktım şimdi biri beyaz biri rengi gri tarzı rengin tam ismini unutun o gri olan 174 binde otomatik 30 civarları temiz duruyorlar dı birde gidip bakmak gerekli meblayı biraz yükseltip vectra c alabilirsin istersen ama dolu ara yani

celiktas63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Internette 2 araç var baktım şimdi biri beyaz biri rengi gri tarzı rengin tam ismini unutun o gri olan 174 binde otomatik 30 civarları temiz duruyorlar dı birde gidip bakmak gerekli meblayı biraz yükseltip vectra c alabilirsin istersen ama dolu ara yani
Abi Vectra c de güzel tank gibi araba ama şehir içinde çok ağır kalıyor tam uzun yol arabası , internette bahsettiğin arabaları şimdi gördüm resimlerden evet çok temiz görünüyorlar ama dediğine katılıyorum gidip görmek test etmek gerekli yürüyeni ve tüm aksamları çalışır sağlamsa fiyat gayet cazip

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yani o şekilde temiz araştırıp bakılıp alınabilir ve elinizdeki aracın tam kondisyonu nedir bilmiyorum ustam siz o kadar para verip yinede istediğiniz düzeni tutmayabilir ve usta cok onemli bu konuda vakit kaybınız çabası temiz bir araç bulup detay işlemleri yaptırıp elbet küçük sorunları o yaşta bir aracın olabilir onları halletirip bir boya detayı seramik ve çıladır demir tozudur kilidir yaptırıp gerekirse üzerine birde folyo yaptırır daha temiz ve göze hoş binebilirsiniz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
C kasalar evet biraz ağır kalıyor