Opel Vectra B İ500 Motor Beyni ve Eksantrik almayı düşünüyorum

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba
Yurtdışından
I500 2498 ccm, 143 KW, 194 PS özellikli
Irmscher eksantrik ve motor beyni almayı düşünüyorum.. ancak beyinin programlanması gerekiyormuş elemanla görüştüm
acaba benim arabayla uyum sağlarmı acaba ?

$(KGrHqZ,!hgE7k4SFmbTBPIb1Q3hlw~~60_12.JPG

173.jpg

Beyni alma sebebiniz nedir? Yazılımı ise, zaten i500 yazılımını beyninize yükleyebilmeniz lazım. Olmadı iyi bir mapper, iki mappi inceleyip taşıyabilir. Programlama derken, beyini sıfırlayıp size yolluyorsa, bunu araç ile evlendirmeniz lazım. Tech2, op-cpm vs. ile yapacaksınız. Eski beyni sökmeden sıfırlamayı unutmayın yoksa başka araçta çalışmaz. Satmayacaksanız, sıfırlamaya gerek yok.
Sıfırlamadan yollarsa, Security code rica edin sizde dursun ve kesinlikle immo ve okuyucuyu da alın.

Tahminime göre, beyin sizin araçta büyük ihtimal çalışmayacaktır, denemek lazım bilmek için.

Beyni alma sebebiniz nedir? Yazılımı ise, zaten i500 yazılımını beyninize yükleyebilmeniz lazım. Olmadı iyi bir mapper, iki mappi inceleyip taşıyabilir. Programlama derken, beyini sıfırlayıp size yolluyorsa, bunu araç ile evlendirmeniz lazım. Tech2, op-cpm vs. ile yapacaksınız. Eski beyni sökmeden sıfırlamayı unutmayın yoksa başka araçta çalışmaz. Satmayacaksanız, sıfırlamaya gerek yok.
Sıfırlamadan yollarsa, Security code rica edin sizde dursun ve kesinlikle immo ve okuyucuyu da alın.

Tahminime göre, beyin sizin araçta büyük ihtimal çalışmayacaktır, denemek lazım bilmek için.

öğrenmek gerekli dediğiniz gibi mevcut i500 yazılımını kendi beyninin üzerine yüklememiz olurmu ayrıca eksantrikleri takınca proglama yapmadan araç düzgün çalışmayacaktır diye tahmin ediorum.. ayrıca teşekkür ederim kardeşim ilgin için

yillardir soyledigim modifiye, anca idrak ettin :]] Erhan..saka maka yap, olur..
i500 yazilimini ceksende senin immona uymaz diye biliyorum.. al beyin, immo ve chipini de kit olarak yurusun :]

Geri