opel vectra c bir kac sorun yardim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan By PATAK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

By PATAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benim bir kac sorunum var ve ayri ayri konu acmak istemedim hepsini b ir konuya actim sakincasi varsa kusuruma bakmayin modlar

simdi ilk sorunum farlarim icten cok kirli ve araba guzel gorunmuyor

bunun caresi varmidir simdiden tskler

141m4vb.jpg

2 sorunum ise camlarini dibindeki spolirler boyasi kalkti buda cok kotu gorunuyor
boyasi kalkan yerlere ne yapmam gerek sizce

2vud7j9.jpg

simdi arkadaslar 3 sorunum cd oynaticisini cikartmak istiyorum ve yerine ikinci ekrani takmak istiyorum forumde bir arkadasin imzasinda tesadufen gordum simdi sorum sudur eger cd oynaticisini cikartim mi bc ekrani halen aktif kaliyorumu ve direksiyondaki ses ac kapma dugmelerini kulanma imkanim olmuyormu ve bu orjinal cd oynaticilarin arkasinda aux var diyorlar dogrumudur bu ve cd oynaticisini nasil cikartirim her yolu denedim ama kiracam diye korkuyorum cikmiyor bir turlu

11jrzf4.jpg

3496gjs.jpg

Yardimlarinizi bekliyorum simdiden cok cok saolun

bilgilerinizi yazmadiginiz icin nerden yaziyorsunuz bilmiyorum istanbulda far temizligi yapiyorlar far basina 30 tl kadar, 2. sorunuz icin 3M folyo kaplatin sorun cozulur. 3 sorunuz ise calisan var calismayan var, BC ekranina bir sey olmaz. Ayarlar menunuz kaybolur sadece.

isim bilginiz ve nerden uyesiniz yazsaydiniz daha bir guzel olurdu kanimca...

bilgilerinizi yazmadiginiz icin nerden yaziyorsunuz bilmiyorum istanbulda far temizligi yapiyorlar far basina 30 tl kadar, 2. sorunuz icin 3M folyo kaplatin sorun cozulur. 3 sorunuz ise calisan var calismayan var, BC ekranina bir sey olmaz. Ayarlar menunuz kaybolur sadece.

isim bilginiz ve nerden uyesiniz yazsaydiniz daha bir guzel olurdu kanimca...

Arkadasim saol yardimin icin ben yurtdisindan uyeyim ve far temizligi Nasil oluyor kendim yapma imkanim var mi

Geri