Opel Vectra Gts 2003 Navi yardim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan By PATAK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

By PATAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaslar benim opel vectram var 2003 model gts 2.2 V16

simdi sorum sudur benim Navigasyon 2003 Sadece Cd Okuyor Ama Ben Navigasyonu degistirmek Istiyorum Yani 2006 modelerde olan Navigasyonu takmak istiyorum ve sorum su egerki 2006 model navigasyonu takarsam uyum saglarmi ve onlarda dvd okuyor dimi simdiden yardimlariniz icin tskler

Vectralarda DVD okuyan orijinal navigasyon cihazı yok. DVD90 veya DVD100 NAVI cihazlarının sadece yol haritası yüklemeleri CD yerine DVD den yapılıyor. Başka bir numarası yok. Aracınızdaki teybin modelini yazsanız daha net konuşabilirdim ama standart teyp ise navigasyon zaten yoktur. Navigasyonlu model alayım derseniz klima kontrol ünitesi ve ekran değişimi de gerekecektir..

Ha bu arada yeni farkettim üye tanıtımı yapmamışsınız.

saol kardes suan ismini bilmiyorum siemens di orginal aksam tam olarak yazarim saun ise gidiyorum ve kardes kendimi nerde tanitmam gerekiyor onuda soylersen sevinirim simiden tskler

Vectralarda DVD okuyan orijinal navigasyon cihazı yok. DVD90 veya DVD100 NAVI cihazlarının sadece yol haritası yüklemeleri CD yerine DVD den yapılıyor. Başka bir numarası yok. Aracınızdaki teybin modelini yazsanız daha net konuşabilirdim ama standart teyp ise navigasyon zaten yoktur. Navigasyonlu model alayım derseniz klima kontrol ünitesi ve ekran değişimi de gerekecektir..

Ha bu arada yeni farkettim üye tanıtımı yapmamışsınız.

abi Insignia'nın DVD800'ünde de harita yüklemesi DVD'den yapılıyor ama onun haricinde 1000'e yakın mp3'ü de DVD'den dinlemek mümkün. belki Vectra'nın da aynısıdır?

Geri