Opel vetra vekalet

İbrahim2707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar İstanbul'a Opel VETRA almaya gideceğim aracı annemin üstüne alacagım sigorta falan düşük çıksın diye 23 yaşındayım ilk Arabam olacak napmam gerek . Teşekkürler

Noterden Araç almaya vekalet çıkartacaksınız. Eğer araca ogs, hgs yaptıracaksanız ayrıca vekalette belirtilmesi gerek. Notere söylerseniz yardımcı olacaktır.

Vekalet 80 lira satış 120 küsür lira kendi üstüne al sen satış ver annene. İstanbul çakal dolu adam vekaleti arkandan iptal eder uğraşırsın. Araba trafikten men vs durumlarıda çok oluyo 50 lira max fazla harcarsın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar Cümleten Hayırlı Bayram'lar Bende onu düşünüyorum arkamdan vekaleti iptal ettirir diye korkuyorum devri alsam sigorta yaptırmam gerek yaptırmadan tekrar satış yapılmaz bence ilk arabam 24 yaşındayım sigorta baya yüksek çıkacak diye Annemin üzerine almak istiyorum

Aracın satışını direk annenin üzerine al. Hem bu sayede annen de İstanbul'u gezmiş olur.

Noterden Araç almaya vekalet çıkartacaksınız. Eğer araca ogs, hgs yaptıracaksanız ayrıca vekalette belirtilmesi gerek. Notere söylerseniz yardımcı olacaktır.

Emre dediğin OGS içindir zira HGS için özel bir işlem yapmaya gerek yok, elde ruhsat olduğu sürece otoban giriş çıkışlarındaki HGS satış noktalarında sorun çıkmıyor. Ben bir aralar eniştemin arabasını kullanıyordum, araçta OGS ve HGS yoktu, otoban ve köprü geçişlerinde sorun olmasın diye HGS almaya karar verdim ve otoban girişindeki bir yerden ruhsatı göstererek araca HGS aldım, tek sorun araç eniştemin üzerine ama HGS kayıtları benim adıma.

Abillerim annem benle gelecek durumda değil Annemin üzerine almak istemem sigortası düşük çıkar diye benim ilk arabam yaş 23 Nasıl bi yol izlemem gerek

Annemizin yaşı kaç? Bunu sormamın nedeni ileride aracı satarken sorun yaşamaman için, malum belli bir yaştan sonra her türlü satış işlerinde ve noter vekaletinde doktor raporu şart oluyor.

Emre dediğin OGS içindir zira HGS için özel bir işlem yapmaya gerek yok, elde ruhsat olduğu sürece otoban giriş çıkışlarındaki HGS satış noktalarında sorun çıkmıyor. Ben bir aralar eniştemin arabasını kullanıyordum, araçta OGS ve HGS yoktu, otoban ve köprü geçişlerinde sorun olmasın diye HGS almaya karar verdim ve otoban girişindeki bir yerden ruhsatı göstererek araca HGS aldım, tek sorun araç eniştemin üzerine ama HGS kayıtları benim adıma.

Abi geçen Clio Symbol aracıma HGS almak için bi elemanımızı Ptt şubesine gönderdik.. Araç sahibinin gelmesi gerek diye vermediler..

Sent from my iPhone using Tapatalk

65 yaşında Annemin yaşı abiller

Geri