Opel zafira- seat altea xl

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
seat altea xl i yakindan inceledim ben zafiraciyim arkadaslar tabiki zafira.........

zafira..

zafiranın , altea xl yerine toruan ile kıyaslanması daha makul olurdu.. alteanın opel muadili meriva, renault muadili ise scenic.. Bunların süreç içerisinde kasaları irileşti. Reno grand scenic oldu, altea xl oldu falan.. Ama merivanın konsepti açıklansada reelde henüz icraat yok.

Zafiranın; vw toruanla,toyota corolla verso daha doğrusu (ülkemizde satılmasada) avensis versoyla kıyaslanması gerekir. Altea illaki ezilir.

siz gidin bide seat sitesindeki yorumları okuyun:)) kimse yoğyurdum kara demiyor nedense.))

Gökhan bende ordayım biliosun ama Altea xl ile Zafira arasında bikaç kuşak fark var.Leona tasarımı falan dıyoruz aşık oluyoruz ona laf yok ama altea xl zafiranın yanında devede kulak bence.O sınıf bir arabaya o kadar kalitesiz döşemeler falan çok kötü..
Tamamen objektif düşüncelerimdir ne zafiram var ne de alteam

Gökhan bende ordayım biliosun ama Altea xl ile Zafira arasında bikaç kuşak fark var.Leona tasarımı falan dıyoruz aşık oluyoruz ona laf yok ama altea xl zafiranın yanında devede kulak bence.O sınıf bir arabaya o kadar kalitesiz döşemeler falan çok kötü..
Tamamen objektif düşüncelerimdir ne zafiram var ne de alteam
bencede:)

zafira yavv sorman hataa

Geri