opelden servis yüzünden bıktım artık

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 gün önce ufak bi kaza yaptım.sağ çamurluk,sağ far ve tampon değişcek.20 gün oldu ayıp dün gittim araba aşağıda tamponla çamurluk sökülü yatıyo geçen hafta gittiğimde bu cumaya yetişceğini söylemişlerdi ve 3 hafta ediyo.değiştirsinler şu işlevi.1 hafta exper beklediğini farzedelim,1 haftada parça bekledi,14 gün oldu 1 gün boyama 1 gün kuruma 16 olsun 16 gün bile çok ama.başka servsilerde parçalar hazır ya kaput tampon herşey var.opelde parça yok ya bekle bekle bekle.ben servis olsam parçaları depolarım ya kalsın müşteri memnun olsun beklemesin.gerçekten bıktım ya.bundan sonra çıkma alcam sanayide yaptırcam.çıkma buldun 4 gün kargo olsun 3 günde boyama kuruma takma 1 hafta.

Kardeş servis çıkışında Germany Opel'e mail at.Merkezden sana dönüş yapıyorlar.Benim aracımın aküsü bitmişti.Servisi çağırdık 4 km yola 75 TL istediler.Babam dedi ben getireyim seni şahsi arabamla(babamın aracı) ne olur? Olmaz dediler. Babam da merkezi aradı 1 saat sonra tamam dediler paşalar gibi geldi götürdüler. Şikayet edip hakkınızı alın lütfen.!

bir tek opel değil ki güzel kardeşim..fiat servisi de aynı şekilde insanları yolunacak kaz gibi görüyor..

Geri