opelim ilk ağrızasını verdi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
evet bu akşam itibariyle 2700 kmdeki corsm ilk ağrızasını verdi park ederken ağrıza ısığı yaktı ben düzelir diye bir tur daha attım ama sönmedi herşey normal gibi ama ışık bir türlü sönmüyor hatta başta yanıp bir süre sonra sönen abs ve esp ışıklarıda motor çalışana kadar sürekli yanıyor sizce sorun nedir kronik bir ağrızası mı var bunların

chip yok şu anda boxıda söktüm ama hala yakıyordu işin ilginç yanı araba bugün hiç zorlanmadı yanı ışık yaktığında üzerinde boxta bağlı değildi

fren pedalı ile gaz pedalına sonuna kadar basılı tutup; Kontağı 2. kademeye getirin.Ve 10 saniye bekleyin. Km saatinde ECN ile başlayan 6 rakamlı bir hata kodu çıkar. Onu buraya yazın. Hatanın nerede olduğunu bulalım.

şimdi denedim geldim bu şekilde hiçbir kod vermedi ama ışık sabit yanıyordu şanzıman ışığıda yanıp sönüyordu resimleri çektim yüklüyorum şimdi

Uploaded with ImageShack.us
bütün ışıklar söndükten sonraki durum bu

Motor arıza lambası, servis lambası, yağ ve akü lambası airbag hepside yanmış

araç fotoda çalışmıyor ztn o kademede çalıştırdıkdan sonra sönüyor ışıkların bir kısmı..şahsen benim aracımda öğle yani...Çalışır durumda yanan ışıkları çekseydinzi keşke..

box tam olaark ne işe yarıyor acaba o beyne bir zarar vermiş olabilirmi

ii de box yoktu bunlar olduğunda performans veriyor

Geri