opelim site yötecileri bakabilir mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan detroit
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

detroit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm.lar. Site yöneticilerinden bi ricam var. tabi eğer uygunsa..
gördüğüm kadarıyla Opel muhabbetler kısmında bazı arkadaşlar vectracılar buraya, astracılar buraya, corsacılar buraya vs vs. şeklinde konular açmış. Açılan bu konularda kimi arkadaşlar aracında ki şikayetlerinden ve çözüm yolundan bahsederken , kimi arkadaşlarda kendi aracının fotoğraflarını paylaşmış. Bu durumda konu içindeki herşey birbirine karışmış. Benim düşüncem bu bölüm de;
İnsignia
Vectra A
Vectra B
Vectra C
Astra G,
Astra H
Corsa
Frontera
Calibra
vs.
vs.
Şeklinde başlıklar açılmış olsa, konular çok daha düzenli olur. Çok güzel bi site. Bu şekilde bir iki düzenleme ile bu sitenin çok daha güzel olacağı kanaatindeyim. Saygılarımla..

Son düzenleme:
Çok kez önerildi, çok kez aramızda tartıştık. Çok özetle çıkan sonuç, örneğin, ben Sadece sahibi olduğum Astra H bölümüne bakarım, çok daha bilgili olduğum Vectra B ye girmem. Genel olarak bu durum oluşacağından uygulanmadı. Artı olarak eski konuların arşivin ayıklanması hiç kolay değil. Arızalar ve sorunlar benzer, benzer olmasa da bir bölümde olmasının diğer avantajı sayesinde Vectrayı satıp Astrayı alırken neyle karşılacağımı önceden biliyordum, hiç araştırmaya gerek kalmamıştı.

Geri