opelime mimgaz taktırdım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patates
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a
opel astra g aracıma yakın tanıdığım ve sevdiğim ustam ın ısrarıyla mimgas marka lpg taktırdım ilk izlenimlerim şunlar
lpgden benzine geçdiğini hiç anlamıyorsunuz
benzin le aynı performansa çok yakın hatta pek anlayamazsınız
arıza lambası yakıyor zaten usta söylemişti 1000 bakımına kadar arıza lambanda yanabilir dedi sonra yanmicak demişti ama bilemiyorum görmeden söyliyemem yakıt ölçümlerini henüz yapmadım ama genel izlenimlerim iyi gibi mimgas hakkında düşünceleriniz nelerdir

Zaten işin garip kısmı da bu ya işin suyu ileri de çıkıyor...umarım böyle devam eder.

Zaten işin garip kısmı da bu ya işin suyu ileri de çıkıyor...umarım böyle devam eder.

valla abi allah kimsenin başına kaza bela ve sorun vermesin inş böyle devam eder ilk izlenimler çok iyi ustamın dediği şu direk söylüyorum herşeyine kefilim diyor mimgas duymadım etmedim ama sonuçda servisi evimin arkası takan adam sanayide saygın bir adam ve yakın tanıdığım landirenzo ve brc markalarda takıyor ama bana mimgas takalım gayet güzel dir dedi anlamadım neden dir bir bildiği vardır inşallah sorunsuz devam eder

bende ilk taktıgımda böyleydi.. sonra hayatımdan bezdirmişti..

umarım böyle devam eder hayırlı olsun

Arabamdan soğuttu. Galericilerin ilan başlığına "Sıralı Sistem LPG'li" yazmak için taktıkları bir LPG sistemidir kendileri. İnşallah siz sorunsuz kullanırsınız.

allah allah bu kadar dandikmi bu sistem başımıza dert mi aldık ne valla moral bozukluğu oldu bende ama şöyle söylim çok tanıdğım yok kullanan lpg den de anlamamm ama korsan taksici bir tanıdığım var aynı usta takdı sistemi mimgas oda 80 bin kilometre yapdı hiç bir problem yok diyor hiç bakımda yapdırmamış ne enjektör ne ayar felan ama hayırlısı

Abdullah moralini bozacak bir durum yok güzel kardeşim LPG işi pis iş ama bizi LPG muhtaç edenler utansın güzel kardeşim... umarım sende sorun olmaz ama bende LPG taktırdım şerefsizim aradan soğudum arkadaş... bir daha ben araca LPG takdırısam tövbe olsun... o yüzden zaten opel almayacağım benzinli ne kadar ekonomik az yakan araç varsa onlara bakınıyorum benzinle bineceğim.

hiç moral bozmaya gerek yok. bende aracımı aldığımda üzerinde mimgaz vardı. hiç duymadığımdan ilk başta tereddüt etmiştim ama iki senedir sıkıntısız kullanıyorum. aracımı aldığımda lpg sisteminin garantisi filan yoktu. yani araca takılalı en az 4 sene olmuş ve sadece 150 tl ye regülatörünü değiştirdim. başka parçası arıza yapmadı ayrıca arıza ışıgıda yakmadı.
hangi sistem olursa olun lpg ayarı düzgün yapıldıysa arıza ışığı yanmaz. sistemi takıpta bu ışık yanar abi diyen ustalardan uzak durun.

Bende 2 ay oldu taktıralı aracım 2006 Opel Astra GTC gayet memnunum.. takan kişi ztn akrabamdı kötü bi marka olsa takmazdı diye düşünüyorum..benzinden gaza geçerken seninde dediğin gibi hiç anlaşılmıyor ayrıca nerdeyse benzinlideki gibi çekiş gücü var..inşallah böyle devam eder:dil:

Geri