Orjinal mi , custom mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Orjinal mi,custom mu?

• Evet,18" orjinaller çok güzel ve mantıklı bir seçim.

Oy: 18 39.1%
  • Hayır," Volk , OZ , König , Enkei " gibi markalar dururken,yanına bile yaklaşma...

Oy: 6 13.0%
  • Bence senin orjinal 17"ler güzel,elleme...

Oy: 22 47.8%

• Kullanılan toplam oy
    46

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar...Araçtaki jantlar güzel olmasına rağmen,ben daha büyük - görüntü açısından daha hoş duracak - bir jant arıyordum.. Birkaç jant buldum,ancak dün Erden ile konustuk , Rusya'dan orjinal 18" opc jantlarını alıp gönderebileceğini,ve Türkiye'deki fiyattan çok daha ucuza olacağını söyledi.Aşağıda resmi olan jantın TR fiyatı 4 tane için yaklaşık 3600 tl civarında. Bana geliş ücreti de maksimum olarak 1800 TL yi falan buluyor.

Sizce bu fiyat avantajından yararlanıp,TR de hiçbir opcde olmayan ve orjinal 18" jantları mı , yoksa hafifliği önemseyerek dışardan " Volk , Konig " gibi bir jant mı almam daha mantıklı :soru:

Orjinal alırsam aile pek durumu çakmayacak ve sorun çıkarmayacak.. :D Çevirmelerde bir nebze olsun avantaj sağlayabilir,araç orjinal diyerek..Ancak tabiki diğer markalar gibi hafif değiller..

Fikirlerinizi bekliyorum :) Hatta bir de anket koyayım.

En üstteki benim aracımdaki jant. Aradaki farkı görmek istersiniz diye eklemek istedim.

3453179441_91f39140a8.jpg

cs-9.jpg

cs-12.jpg

Son düzenleme:
"Evet,18" orjinaller çok güzel ve mantıklı bir seçim." :good::good: :D

17 ler daha güzel bence hiç elleme.

Araba, ilk resimdeki gibi ise bence hiç bozma... Zaten gerekince gösterişli ve çok hoş. Her zaman derim, yine diyorum. Orijinal..

Bence 18'' olanlar daha hoş duruyor ve çamurluğu dolduruyor.
Bulabilirsen bence almalısın.

18 ve daha ince yanak ile ülkemiz yollarında konforun biraz daha bozulacak.Bunu göze alıyorsan 18 orjinal alabilirsin.Diğer markaları hiç düşünmedim bile çünki orjinali çok standart duran bir jant olsa belki ama şu durumda ben olsam hiç ellemezdim.Sonuçta Corsa ebatlarındaki bir kasada 17 gayet yeterli ve görüntü olarakta zaten güzel.

Geri