orjinal yedek parça temini

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 93 model vectramın kalorifer açma kapama düymesi arızalandı servisi aradım gel tamir ettirelim diyor ben orjinal sıfır olsun diyorum adam dinlemiyor vectra-a (1992-1994) orjinal parçaları kendimizin temin edip taktırableceğimiz ir yer varmı ankara istanbul izmir farketmez :confused:

kalörifer açma kapama düğmesi derken fanı açan 3 kademeli düğmeden mi yoksa havayı yönlendirmeye ve sıcak soğuk ayarı yapmaya yarayan düğmelerden mi bahsediyorsun;eğer o yönlerdirme düğmelerinden bahsediyorsan ben onların yenisini mersinde bulamadım ve çok sıkıntı çekiyorum;yazları kalörifer hortumlarını sökmek zorunda klaıyorum; eğer telleriyle birlikte o düğmeleri bulursan ve buraya yazarsan sevinirim; bi ara almanyadan getirtmeye çalıştım ama parçayı anlamadılar ;yani hüsranla sonuçlandı...

cıkmacılara bakın bulamadığınız parcaları muhakak bulursunuz

grnt001ad5.jpg

halil arkadaşım fan açma düğmelerinden bahsettim ama o kısmı komple bulabilirsem değiştireceğim hiç ışık bile yok gece kapkaranlık oluyor sadece rezistans düğmesinin ışığı yanıyor seninkinde nasıl ışıklar felan yanıyormu?

bende sadece rezistansın ;flaşörün bide saatin ışığı yanıyor ve çok yetersiz geliyor ama galiba orjinali böyle...

kalorifer anahtarının sıfırını bulmanız zor, ayrıca vectra a kasa parçaları çok pahalı..tamir ettirmeniz bence daha iyi olur, ayrıca o anahtarı sökmek bir işkence çok zor..

ışıklandırmalar benim vectra da da bozuktu, o kısmı söktüm patlak ampülü değiştirdim ve bir tane daha ilave ettim çok güzel oldu ama bu iş bir tam günümü aldı..

kalorifer anahtarının sıfırını bulmanız zor, ayrıca vectra a kasa parçaları çok pahalı..tamir ettirmeniz bence daha iyi olur, ayrıca o anahtarı sökmek bir işkence çok zor..

ışıklandırmalar benim vectra da da bozuktu, o kısmı söktüm patlak ampülü değiştirdim ve bir tane daha ilave ettim çok güzel oldu ama bu iş bir tam günümü aldı..

yani normalde o kısımda kalörifer ayarlar kollarını aydınlatmak için bir ampülmü var...???

evet malesef öyle ve bişeyi göremiyorsun ben böyle birşey yaptım senin parçanın yenisi istanbulda bi parçacıda var

[img=http://img528.imageshack.us/img528/2793/dscf0135zs9.dd32ec0484.jpg]

ışıklandırma güzel olmuş parça istanbulda telleriyle birliktemi satılıyor;yoksa telsizmi bana asıl lazım olan şey orjinal kalörifer kumanda teli ilk etapta...

Geri