Oto dvd divx mp3 önerisi olan varmı?

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracıma dvd player almak istiyorum nasıl birsey almamı tavsiye edersiniz ?

corsasına taktıran yokmu bizdekiler birde hafif capraz geliyor konsol nasıl olacak bilmiyorum

merhaba dostum.ramazan gununde yeminle soyluyorum yarin cihazi kargoya verecegim.musterisi kargo araciligi ile cihazi istiyor.bende pek sicak bakmiyorum.eger forumdan ve istanbuldan birisi alirsa en azindan elden teslim ederim.yani forumdan talep gelirse vazgecebilirim.bu aksama kadar vaktin var.dusun tasin .al iste cihazim burda:
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=29493

guzel cihaz ama bendeki konsol daha uzun bana 7 inclik lerden lazım hayırlı satıslar

garajin varsa 2 DIN alman en mantiklisi ama arabayi disarda birakiyorsan o dedigin 7 inch cihaz 2DIN dir ve o cihaz icin cam kiriyolar.bilgin olsun

2din piyasasının en kaliteli ve en pahalı cihazı ALPİNE 2500-3000ytl sıfır fiyatı

Muadili olarak 2 sırayı Kenwood alır fiyat olarak oldukça uygundur. 1200-2500ytl sıfır fiyatları. 7" de önerilerim ddx7032 veya eski model olan ddx7039...

Sony yeni bi kaç model çıkartmış fiyat olarak Kenwood ile aynı katagoride ama kullanış bakımından bi bilgim yok.

Pionner yeni bi 6 dvd alabilen bi cihaz sunmuş fiyat 1250ytl civarı.

Necvox, AVT vss... gibi uzak dogu menşeili markalar daha uygun ve daha düşük kalitede ürünler sunuyor. Ben olsam 1000ytl civarı verdikten sonra yine kenwood veya Sony alırdım.

Ben 2 yıldır kenwood kullanıyorum kankımdede ALPİNE 202wi var, şimdilik hiç bi problemi yok.
Kenwood 7032 yi ısrarla önerebilirim.

bende camı kırarlar diye korkuyorum gerci kaskoya isletip bir sorun olunca paranı alıyorsun ama boyle birseyde cok can sıkar arastırmaya devam ediyorum bunların kızaklısı cıksa cok iyi olacak...

bende camı kırarlar diye korkuyorum gerci kaskoya isletip bir sorun olunca paranı alıyorsun ama boyle birseyde cok can sıkar arastırmaya devam ediyorum bunların kızaklısı cıksa cok iyi olacak...
bende cok istedim ama olmasi mumkun degil.nedenide su;bu cihazin arkasi cok fazla input/output ile dolu oldugu icin kablolari bir sokete tasimalari cok zor.ondan dolayi bu cihazlari sabit yapmislar.kafa cikmali neden degil dersen zaten kafanin buyuklugunu gorduysen anlarsin:D

ne yaptın bulabildin mi bi cihaz bende almayı düşünüyorumda henüz araştırma aşamasındayım alırsan bana da haber verirsen sevinirim

Geri