Oto yıkama Ankara yardım...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mutont
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mutont

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ankarada Aracımızı kendimiz yıkayabileceğimiz bir yer varmıı?
Gidip en iyi yerlere yıkatıyorum bir sürü para harcıyorum,yine de arabada kılcal çizikler oluşmuş.Zaten yarım yamalak yıkıyorlar.Kendi süngerim le şampuanımla yıkamak istiyorum..Yardım lütfen.

valla öyle bir yer var mı bilmiyorum ama ben 6 senedir aynı yere götürüyorum arabamı, artık abi-kardeş gibi olduk..

gittiğim zaman arabamı kendim yıkıyorum (tabii müdürleri olmadığı zaman), diğer müşteriler şaşkınlıkla bana bakıyor ama olsun :)

Valla semt söylersen daha çok yardımcı olabiliriz. sürekli gittiğim yer benden en son 18 lira isteyince (süngerli) oha dedim. haftada 2 gidiyodum. bıraktım orayı şimdi dikmen shellde fişle yıkatıyorum. cekcek yaptırtmadan fırçayla usul usul yıkatıyorum. bahşiş veriyorum sadece yıkama ve kurulamacılara. içinide 20 liraya aldığım plastik temizleyicisiyle temizliyorum bana 5 liraya mal oluyor. sürede 1 saat.

ya arkadaşım şimdiki yıkamalar güzel ne fırça ne sünger kullanıyor çizik de olmuyo 12 tl ye mis gibi oluyodu arabam!!!!

Sürekli sonax ta yıkatıyorum.Kendi şampuanı mı da götürüyorum.15+5 bahşiş veriyorum.Eve gelince baktım içinde çamurlar duruyor.Kılcal Çizikler de çabası.
Süngersiz fırçasız yıkayan yerler var ama o sıktıkları madde,Arabanın cilasını öldürüyormuş.Zaten biliyordum da arabayı alırkende söylediler sakın yıkatmayın oralarda diye.
Artık forum üyeleri toplanıp bi yıkamacı açacaz.Herkes gelip kendi opelini doyasıya yıkasın.:)Yada sanayi ye çeşme başına...

Valla semt söylersen daha çok yardımcı olabiliriz. sürekli gittiğim yer benden en son 18 lira isteyince (süngerli) oha dedim. haftada 2 gidiyodum. bıraktım orayı şimdi dikmen shellde fişle yıkatıyorum. cekcek yaptırtmadan fırçayla usul usul yıkatıyorum. bahşiş veriyorum sadece yıkama ve kurulamacılara. içinide 20 liraya aldığım plastik temizleyicisiyle temizliyorum bana 5 liraya mal oluyor. sürede 1 saat.

Bende Dikmendeyim bu arada...

Konyayolu gölbası istikametinde kepekliye gelmeden bir ceşme var ayrıca yıkama için benim oto yıkamacım resmen yalıyor aracı sünger fırca kullandırma köpük kullandır ben cankayada yıkatıyorum süper oluyor

Hafta sonları ostim e gelin bizim fabrikanın önünde yıkayalım :) tazzik li su makinesi de var:)

Geri