Otomatik park asistanı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hsnklnc01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hsnklnc01

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhabalar. Henüz 1 hafta önce 2015 astra 1.6 cdti excellence paket hb satın aldım. Aracımın özelliklerini tanımaya, keşfetmeye çalışıyorum fakat otomatik park asistanını denemek istediğimde ekranda herhangi bir uyarı, yönlendirme çıkmadı. Excellence pakette otomatik park asistanı standart mıdır, ek donanım mıdır? Ayrıca standart ise neden çalışmamış olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Otomatik park asistanı dediğiniz aracın kendi kendine park etmesi olayı değilmidir ?

Exellence pakette standart donanım otomatik park. ben hiç denemedim açıkçası :D ama youtube'da aratırsanız deneme videoları var.

Otomatik park asistanı dediğiniz aracın kendi kendine park etmesi olayı değilmidir ?
Evet hocam.

Exellence pakette standart donanım otomatik park. ben hiç denemedim açıkçası :D ama youtube'da aratırsanız deneme videoları var.
Videoları izledim fakat satın aldığım araca Android ekran takıldığı için otomatik park şuan pasif yani kullanılamıyor.

Evet o zaman kullanamamanız normal, bende tuşa basınca park menüsü direk geliyor. Hali hazırda kendi multimedyasında apple car play ve android auto varken harici bir ekran neden taktırmışlar anlayamadım açıkçası. Orijinal ekranı taktırınca fonksiyonu kullanabilirsiniz bence

• Beğen
Tepkiler: hsnklnc01
Geri