Otomobili beğenmeyenin parası iade edilecek

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osmannn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
General Motors (GM), ABD’de başlattığı yeni bir uygulama ile grup bünyesindeki herhangi bir markadan alınan otomobilin, yeni sahibi tarafından beğenilmediği taktirde 2 ay içinde sebebi ne olursa olsun aracın alınıp parasının iade edileceğini açıkladı. 14 Eylül ve 30 Ekim tarihleri arasında uygulanan bu uygulamanın Buick, Cadillac, Chevrolet veya GMC markaları için geçerli olduğu belirtilirken, daha önce hiç bir otomobil firmasının benzer bir kampanya yapmadığına dikkat çekildi. Geri dönen her otomobil için yaşayacağı zarardan çekinmediğini belirten GM yönetimi, modellerindeki gelişmelerden müşterilerin memnun kalacağını ve geri dönüşün çok az olacağını belirtti. GM yönetimi ayrıca, ABD’deki Japon ve Alman rakiplerine karşı reklamlarını artıracağını açıkladı.

Kaynak: http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/172175-Otomobili-begenmeyenin-parasi-iade-edilecek.aspx

türkiyede olsa kimse gitmez :) bizim insanımız bambaşka ama dış devletlerde yanlış bir uygulama olmuş bence :) hadi hayırlısı

Bu uygulama türkiyede yapılsa GM 1 ay sonra iflasını açıklar :D :D

Son düzenleme:
ahah TÜRKİYEDE ölümüne sömürürler:D

2 ay gibi bir sürede, büyük ihtimalle araç kullanıcına bir problem yaşatmayacaktır....

Ayrıca, bu uygulamanın kriterleride olması gerek, aksi halde tabikide firma İflas edecektir.

Ben beğendim...İki ay kullanıcı için yeterli diye düşünüyorum....

burdaki sorun opelin yetkili servislerinin duyarsızlığı açlığı açgözlülüğü...
Fiyatları öyle bir abartmışlarki artık özel servisler sanayi ustaları bile bunları baz alıp akılalmaz fiyatlar istemeye başladılar...
değişimi gerekmeyen sağlam parçaları bile değişip fatura şişirenleri bu forumda dahil heryerde duymak artık sıradan oldu...
Gm in uygulaması gayet güzel bir uygulama örnek olmalı...

giderayak bikaç markayıda yanımda götürüyüm mantığımıdır nedir anlayamadım ben araba kullanılıp kullanılıp geri mi verilirmiş yaa

Geri