oval kolon yardim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Vectrali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benim jvc marka 50x4 cikis gucune sahip teybim var buna 1 takim 40 rms lik pioneer oval bagladim arkaya ama ses yetmiyo ben 460 watt lik yani 80 rms lik pioneerleri alsam baglasam ses nasil olur ne dersiniz su ana anfi alacak param yok ilerde onu da almayi dusunuyorum yorumlarinizi bekliyorum...

Ali 4x50 watt dediğin jvc nin rmsi 4X12watt gibidir.o ana üniteye amfisiz ne bağlarsan bağla ses alamazsın.
bu şekilde parça parça almak yerine bekle ve bütçeni oluştur.istediğin gibi birşeyler yap derim.

oktay abi tesekkur ederim ama ses yetmiyo arabada bole birsey dusundum farki olmaz mi simdi ki kolonlara gore?

çok az fark olur.o farka da kulağın 3 günde alışır.en başa dönersin:)

simdi takili olan ovalleri degerlendirebilirsem almayi dusunuyorum abi ama su anlik dusunuyorum...

Merhabalar,Öncelikle bu konu için ayırdıgınız bütçe miktarı ne kadar,Belırtırsenız daha farklı Çözumlerde sunulabilir..Fakat siz sanırım Şahinlerdeki gıbı arka pandızot u kullanmak ıstıyorsunuz..Pioneer 6983 yada Jvc 6957 Modeli isteğinızı karşılar..

benım kı sahın benzetmesınden cok orjınallıgı bozmamak ıcın yapılmıs pandızot(sacı kesmemek ıcın)dedıgın kolonları arastıracam tesekkur ederım...

ben de aynısını yaptım ses yetmiyordu arka kolonlara giden kabloları kestim uzattım iki tane pioneer 6955 e bağladım ve ses de bass da çookk iyi...anfisiz mükemmel teyp ise car 2004

müzik sistemleri bi hastalık bence bulaşma hiç elindekiyle devam et :D yeni kolon yerine deponu doldur gez

Geri