parçaları tamamlayabildim sonunda

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kulağa hoş gelen bi sistem kurabilmek için kolları sıvadım ve araştırmalarım sonucu parçaları edindim.sizin fikirlerinize de danışmak istedim içeriyi doyurcak bir ses alıp alamayacağım hakkında.yarın çağlayan elektronikde montajlamasını yaptırmayı düşünüyorum...

necvox 9690+tv anteni-410ytl

powerbass s12(600watt peak, 300 watt rms)-100ytl+54 lt mdf portlu kabin 35ytl

groundzero 5100x 5kanal amfi(2ohmda 4x100 ve 1x300 watt rms)-250ytl

ön kapılara sound magus 306 modeli(160 watt peak, 75 watt rms)-125ytl

arka kapılara alpine spe17(210 watt peak, 35 watt rms)-120ytl

subwoofer ve sound magus haricinde parçalar ikinci el temizdir.sizce nasıl.gümbür gümbür dışarı veren bir ses değil içerde temiz bir ses beklentisindeyim...

Hayırlı olsun cihazlarınızı tamamlamışsınız güle güle kullanın. Bizlerinde fikirlerini almak istemişsiniz, kesinlikle hevesinizi kırmak istemem ama bana sorarsanız NECVOX 9690 dan memnun kalmayabilirsiniz. Neden derseniz birçok müşterimin ortak şikayeti bu cihazdan tiz seslerini istedikleri seviyede alamamaları ve aşırı derecede CD seçiyor olması (yani çeşitli hızlarda yazılmış CD lerin hepsini okuyamaması ) ama yinede bağlattıktan sonra kararı sizin vermeniz en doğru olanı tekrardan hayırlı olsun güle güle kullanın.

teşekkür ederim arkadaşlar parçaları arabaya bağlayamadan ben golfü pert ettim bile....

way be konuyu dun gece acmıssın bu gun oglen arac pert ha... hızlı yasıyorsun walla. dua et daha tesısatı kurmamıssın.
tekrar gecmıs olsun.

geçmiş olsun

saolun konuyu açtım 2saat sonrasında kaza yaptım.fotoğrafları falan ekleyeceğim birazdan.arkadaşıma önemli bişi olmaması asıl önemli benim için.iki parmağı ezilmiş airbag boynunu yakmış biraz.dik otursaydı bunlardan hiçbiri olmayacaktı...

çok geçmiş olsun.

Geri