park asistani

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rusAHMET
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rusAHMET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2014 astra cosmo aracimi zonguldak eregli auto king'verdim ufak bir carpmadan dolayi15cm lik bir catlak olusmustu tampon sokulup o bolge dikisle duzeltilerek boyandi verdigimde aracimda eksik parca yoktu aldigimda araci park sensorunun olmadigini idda ettiler bende yedim  :@ nerden bileyim sistemin calismayacagini diyecegim şu ki siz siz olun aracinizi verirken herseyini fotolayin saygilar

bu arada astra park sensoru gozu baska bi aracin gozuyle denesem sistem calisirmi?

Cvp: park asistani

Cosmo araçlarda fabrikasyon olmuyormu bu zaten ? Bunu inkar edemezlerdi siz diretseydiniz

Anladığım kadarıyla oraya bırakmadan önce mevcut olan sensörün, onlar bozdukları halde, siz bıraktığınızda da zaten olmadığını iddia mı ediyorlar? Bu otokingler böyle maalesef, hele ki küçük bir şehirde iseniz. Demek ki fotoğraf değil, önündeyken otokingin, bunu belgeleyecek ve aracı 360 derece dolaşarak videoya çekmek lazım. Bence kasko firmanızla hatta otokingin genel merkeziyle görüşün, o sensörü seve seve yerine koymaları lazım...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Cvp: park asistani

sting1981' Alıntı:
Anladığım kadarıyla oraya bırakmadan önce mevcut olan sensörün, onlar bozdukları halde, siz bıraktığınızda da zaten olmadığını iddia mı ediyorlar? Bu otokingler böyle maalesef, hele ki küçük bir şehirde iseniz. Demek ki fotoğraf değil, önündeyken otokingin, bunu belgeleyecek ve aracı 360 derece dolaşarak videoya çekmek lazım. Bence kasko firmanızla hatta otokingin genel merkeziyle görüşün, o sensörü seve seve yerine koymaları lazım...

verirken vardi fakat biraz iceri kaymisti araci aldigimda birinin olmadigi birininde kirikti oyle taktik dediler hala anlamis degilim sol taraftan hafif vurdum tamponu sag tarafin sensor gozu çatlamiş

rusAHMET' Alıntı:
sting1981' Alıntı:

verirken vardi fakat biraz iceri kaymisti araci aldigimda birinin olmadigi birininde kirikti oyle taktik dediler hala anlamis degilim sol taraftan hafif vurdum tamponu sag tarafin sensor gozu çatlamiş

Dediğiniz gibi keşke fotoğraflasaydınız. Orjinalini alacaksınız gibi görünüyor bu durumda, çıkma da bulabilirsiniz ama o da şans, sağlam bulmak.

Geri