Park sensörü hakkında tavsiyeleriniz...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri'deki araba sayısı müthiş fırladı son yıllar. Park yeri bulmak mesele haline geldi şehir merkezinde.
Geçen gün park ederken tamponu bir Broadway ile öpüştürdükten sonra park sensörü taktırmaya karar verdim :D

Şimdi ben bunu ucuz/pahalı , iyi/kötü şeklinde bunu taktırmanın bana maliyeti (işçilik dahil) ne olur onu merak ediyorum... Taktıranlar vardır mutlaka...
Yardımcı olursanız sevinirim...

Bence sadece sesli olanlar yeterli. Cyclone fena değil. Tavsiye ederim.

Nasıl bir park sensörü düşünüyorsunuz?Mesela sesli mi hem sesli hem ekranlı mı ya da ucuz mu kaliteli mi, ön+arka mı? Bunlara göre markaların da fiyatları değişiyor..

bende sadece sesli olanlardan takacağım araştırıyorum ekrana gerek yok bence birde türkçe konuşan olsa iyi olur

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:38 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:37 ----------

sadece arka için yeterli bence

Aynen öyle, sadece sesli olup arka olması yeterli benim için. Bi de öyle zırt pırt bozulmayacak bişey olsun istiyorum.

50 tl den başlar sensörler,iyi kötü işinizi görür...takması da elektrikçiden elektrikçiye değişir geneli 50 tl de ona alsa bi 100 lüğe çözülür...

ucuzlar veya ucuz demeyeyim sonradan takılanların tek sıkıntıları yerde rögar kapağı,mazgal gibi demir alaşımlara yaklaşınca dengesiz ötebiliyor...
önemli olan mesafe uzaklığı değil zaten son raddedeki tampon a değme öncesi durum...
hangisini taksanız işinizi görür...vallahi yakın olsam seve seve takardım arabana...

Bende uzunca araştırdım ve taktıracağım ama benim derdim hep bu elektrik kablolarından aksama zarar verdirmek istemiyorum araç uzun olduğu için de park ederken özellikle geri giderken harbi sıkıntı oluyor kamyon sürer gibi oluyorum :) şu ana kadar vurmadım ama vurmayacağım anlamına da gelmiyor. Yazın olsun muhakkak taktıracağım. Olmazsa olmaz bence araçlar da.

ben napıyim abi 13 metrelik tırla :D:D arabaya binince bi garip geliyor artık araba :)

zarar verilecek bir yer yokki nadir ağabiy....kabloyu kesmeden dışını sıyırıp biraz geri vites lambasından elentrink alıyosun okadar :)

hemen işe başlamazsam angara ya gelmek istiyorum bi...hemde şöyle karlı bi hava olsa :)
seninkinede takarız ayaküstü,bi matkap lazım o :)
deleceğem tamponunu :D

ben napıyim abi 13 metrelik tırla :D:D arabaya binince bi garip geliyor artık araba :)

zarar verilecek bir yer yokki nadir ağabiy....kabloyu kesmeden dışını sıyırıp biraz geri vites lambasından elentrink alıyosun okadar :)

hemen işe başlamazsam angara ya gelmek istiyorum bi...hemde şöyle karlı bi hava olsa :)
seninkinede takarız ayaküstü,bi matkap lazım o :)
deleceğem tamponunu :D

Karabelmayı delme beni der :kop::kop::kop::kop: Savaş abinin bir arkadaşı var. Onun yanına gidip taktırayım diyorum ama zaman yok birde havalar çok soğuk canım dışarı bile çıkmak istemiyor sağ olsun aradım söyledim taksit bile yaparız dediler :D ama işte her şeyin başında zaman gerek bu arada aracında zamanı az kaldı hehehe dört yılcık kadar hehe alan adam çok şanslı olacak yaw alarm, park sensörü, yapılmış hazır motor :D verecek kırbacı belmaya hehehehe

Geri