Pasta,Boya koruma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Orkan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Orkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar aracimi ekim 2010da aldim bu sene ekimde ilk bakimini yaptirdim. aracima hangi siklikta pasta boya koruma yaptiracagimi bilmedigim icin istemedim. yardimci olursaniz sevinirim.

araban daha yeni kesinlikle pasta yaptirma temiz bir cila+wax yaptir piril piril kullan. normalinde sonbahar ve ilkbaharlarda yaptirirsan yeter ama ben bir kac ayda bir yapiyorum kendim yapiyorum.

bence araca pasta yaptırarak boyasına yazık etme..boya koruma ve basit bir cila yeterli gelir

benim sana tavsıyem malzemeleri kendin alıp git uygulama yaptır. autoglym srp al, uzerıne de NXT 2.0 wax.. tertemiz binersin

işi bilen yere yaptırdıktan sonra niye boyaya yazık olsunki? sıfır arabalarda bile ince ince çizikler oluyor, olmasa bile üstündeki mumu çıkartırken bayi perişan ediyor:mad:

baharda ve sonbaharda olmak üzere politur iyi olur bu hava kirliliğinden olan ve yağmur asitlerinden boyanı koruyacaktır...yani şu ayda birde nisan gibi :)

araban daha yeni kesinlikle pasta yaptirma temiz bir cila+wax yaptir piril piril kullan. normalinde sonbahar ve ilkbaharlarda yaptirirsan yeter ama ben bir kac ayda bir yapiyorum kendim yapiyorum.
Aynen sana katılıyorum emrah pastayı emretmem cila wax yani politur en iyisi

Geri