Pioneer 9650 mp acil yardim....

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FORUM USTALARI ACİL YARDIM.

PIONEER 9650 MP ANA ÜNİTEMİN MOTORİZE KAFASININ ANA ÜNİTEYE BAĞLI FİLMLERİ ÇATLADIĞI İÇİN ÇALIŞMIYOR.MALUM BURALARDA TAMIR EDECEK KİMSE OLMADIĞI İÇİN BALIKESİRE GÖNDERDİM CİHAZI.AMA BU FİLMLERİ BULAMIYORUM.NEREDEN NASIL TEMİN EDERİM.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ABİLERİM KARDEŞLERİM.

70966d1253325876-pioneer-deh-p9650mp-cd-mp3-player-img_4285.jpg

9650 cihazda öndeki flex 67 resimdeki olması lazım özelden size tlf vereyim ordan temin edebilirsiniz kolay gelsin..

Ekli dosyalar

• flex.webp
    flex.webp
    18.2 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
Gökay bey sorunu çözebildinizmi ? çözemediyseniz bende yardımcı olabilirim ayrıca cihazınızda panel ve gövde arasında iki adet film kullanılıyor hangisi olduğunu biliyormusunuz ?

Gökay bey sorunu çözebildinizmi ? çözemediyseniz bende yardımcı olabilirim ayrıca cihazınızda panel ve gövde arasında iki adet film kullanılıyor hangisi olduğunu biliyormusunuz ?

aslinda filmleri buldum ama cihazı gönderdiğim servis işi inada bindirdi.bana sadece cihazdaki filmlerin şeması lazım onlarında işine gelmedi faxla şeklini çizip göndermek.bu hafta sonu için izmire gidip filmleri alacaklarmış.bakalım bende haber bekliyorum.bir üst topicde filmlerin resmi var sen hangi film olduğunu biliyorsan bi bakıp yazarmısın.

Son düzenleme:
Filmlerdin bir flx-56 şeklinde diğeri flx-67 şeklindedir ve bir cihazda iki film birden kullanılır biri açılan panel için diğeride panel açıldıktan sonra arkada kalan ekran içindir.Size bunlardan hangisinin bozuk olduğunu belirttilerse ve bulmıyorlarsa size veya cihazınızı bıraktığınız servise kargo çıkartabilirim yüksek maliyetli parçalar değil bilginiz olsun.

Filmlerdin bir flx-56 şeklinde diğeri flx-67 şeklindedir ve bir cihazda iki film birden kullanılır biri açılan panel için diğeride panel açıldıktan sonra arkada kalan ekran içindir.Size bunlardan hangisinin bozuk olduğunu belirttilerse ve bulmıyorlarsa size veya cihazınızı bıraktığınız servise kargo çıkartabilirim yüksek maliyetli parçalar değil bilginiz olsun.

cihaz panel kapanınca çalışıyor ama panel açılınca geri kapanıyor...servisten haber alınca size özelden pm atarım.çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için. olmazsa maliyeti çok fazla değilse iki filmide değiştireyim.9650 lerin klasik sorunu bu herhalde.aslında yeni cihaz bakıyorum ama bu cihazıda çok beğeniyorum.yok pahasına satmak istemiyorum...

Son düzenleme:
cihaz panel kapanınca çalışıyor ama panel açılınca geri kapanıyor...servisten haber alınca size özelden pm atarım.çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için. olmazsa maliyeti çok fazla değilse iki filmide değiştireyim.9650 lerin klasik sorunu bu herhalde.aslında yeni cihaz bakıyorum ama bu cihazıda çok beğeniyorum.yok pahasına satmak istemiyorum...

Evet cihazın en büyük sıkıntısı bu,ama buna sebep vazgeçilmemesi gereken bir cihaz ;)

oktay bey filmleri bulamamışlar...pm attım acil yardım...

sorun oktay abimin ( OKİ) sayesinde çözüldü.allah razı olsun..ama şimdide

cihaz geldi söktüğüm gibi taktım zaten herşey soketliydi.....bende 2 tana amphi var bir tanesi bas ve arkadaki ovalleri çalıştırıyor diğeri kapılardakileri.
teyp de arızadan önce menüde bass açma kapama-sesi arka ön ayırma seçenekleri vardı.şimdi menüde bunlar yok sadece sağ sol ayırıyor..ayrıca kapılardan çok az ses geliyor.
şimdi amphi mi arızalı yoksa cihazdamı sorun var.cihaz sanki 1 amphiyi görüyor...

Geri