Pioneer DEH-1550UB

cagataycankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer DEH-1550UB marka teyp satıl almayı düşünüyorum ama bir sorum olarak aracım 1998 corsa b bilirsiniz ki 1998 corsalarda orjinal teyp'in göstergeleri orta panelin üstünde ben bu marka teybi alınca o göstergeleri aktif olarak kullanabilir miyim??

o gostergeyi aktif olarak ne yazik ki kullanamassiniz. orjinal teyp kapali modunda gordugun tarih saat derece yi pioneer taktiginda gorebilirsin sadece. radyo bilgilerini aktaramassiniz...

bilgi için çok tşk ederim peki bu teyp hakkında biraz yorum alabilir miyim aracıma öyle ahım şahım bi ses sistemi kurmayı ŞİMDİLİK düşünmüyorum ama ilerde bir ses sistemi kurduğum verim alır mıyım? şuanda sadece bu teyp ve mit takımı koyacağım

simdilik isinizi fazlasiyla gorur... ileride ki yapacaginiz sistemin boyutuna kalitesine gore de degisebilir.... teybiniz giris sinifi bir teyp profesyonel bi sistem yapacaksaniz degistirebilirsiniz... simdiki zaman icin konusuyorum. mid takimi koyacaksaniz anfi ile beslemenizi tavsiye ederim. yoksa aldiginiz mid takimindan pek performans goremessiniz. size tavsiyem yanilmiyorsam araciniz corsa b on kapilara ya orjinal kolonlari kalsin yada 1 tk normal pioneer sony hertz vb. orjinal boyutunda hoparlor almaniz onlarida mdf kasnak ile montaj yapmaniz arka tarafa da pandizotu mdf pandizot la degistirip 1 tk pioneer oval kolon koymaniz simdilik bu sistem sizi tatmin edecektir. bu ornek benim sahsi fikrimdir....

simdilik isinizi fazlasiyla gorur... ileride ki yapacaginiz sistemin boyutuna kalitesine gore de degisebilir.... teybiniz giris sinifi bir teyp profesyonel bi sistem yapacaksaniz degistirebilirsiniz... simdiki zaman icin konusuyorum. mid takimi koyacaksaniz anfi ile beslemenizi tavsiye ederim. yoksa aldiginiz mid takimindan pek performans goremessiniz. size tavsiyem yanilmiyorsam araciniz corsa b on kapilara ya orjinal kolonlari kalsin yada 1 tk normal pioneer sony hertz vb. orjinal boyutunda hoparlor almaniz onlarida mdf kasnak ile montaj yapmaniz arka tarafa da pandizotu mdf pandizot la degistirip 1 tk pioneer oval kolon koymaniz simdilik bu sistem sizi tatmin edecektir. bu ornek benim sahsi fikrimdir....

orta sınıf bir teyb fiyatı nedir ? ve önerileriniz neler olabilir?

orta sinif olarak pioneerin 4000 li serileri mumkundur daha ust serilere de bakabilirsiniz spot olarak 0 lari 300 civaridir...

orta sinif olarak pioneerin 4000 li serileri mumkundur daha ust serilere de bakabilirsiniz spot olarak 0 lari 300 civaridir...

temiz bir ikinci el teyp almak nasıl olur ?

bulmaniz lazim ama 0 ile ikinci el arasinda en fazla 50-60 lira oynayacaksa 0 almak daha mantikli...

Geri