pioneer deh 5150 nin torpidoya yerleştirilmesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lampard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teybi tekrar takmak istiyorum fakat car 400 olduğu için pioneer marka teybi torpidoya yerleştirip direksiyon kontrolüyle kullanmak istiyorum.hiçbirşey orjinal görüntünün yerini tutmuyor arkadaşlar.fakat torpidoda ısınma problemi olurmu acaba bagaja yerleştirsem bağlantı kabloları sorun olucak

ne yaptınız cd çalar işini bende bozmak istemiyorum göğsü ve çareyi kaset adaptöründe buldum bağlıyorum mp3 çok harika ses var.saygılar.

ne yaptınız cd çalar işini bende bozmak istemiyorum göğsü ve çareyi kaset adaptöründe buldum bağlıyorum mp3 çok harika ses var.saygılar.
bu konuyu çok önce açmıştım ama şu aralar gerçekleştirmeyi düşünüyorum.car 400 teyp te bikaç sorun vardı hallettim.aklımdaki proje şu car 400 e aux girişi işini halledicem öncelikle daha sonra opeller için cengiz abiden aldığım direksiyon kontrol sistemi ile pioneer teybi kontrol edecek fakat teyp torpidoda duracak.hoparlör bağlantıları car 400 e bağlı olacak sonuç olarak car 400 takılı olacak arabada mp3 leri aux vasıtasıyla pioneerden radyoyu car 400 den dinleyecem ve bu şarkı atlama ses vs. kontrollerini direksiyon üzerinden yapmış olacam.sınavım var şimdi bi süre sonra halledicem bu işi

o kadar uğraşacağınıza orjinal cd calar teyp alın... görünümün orjinalliğinden kaçarken diğer teybi bağlatacağınız yerin orjinalitesini düşündünüz mü? kablolar montaj için vidalar vs....

Geri