pıoneer kapanmıyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sefauner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer deh 1400 teyp kapatma tusundan kapanmıyor demo yzıyor ve sag alttan teyıbı söküp öyle kapatıyorum bunun kapatma tusumu bozulmus yoksa bı ayarmı gereklı arabayı aldıgımda böyleydıimages.JPG

Ekli dosyalar

• images.webp
    images.webp
    1.8 KB · Görüntüleme: 49
Bende aynı teybi kullanıyorum. Kapatma tuşu yok. Dediğiniz gibi sağ alttaki tuştan basacaksınız kafa hafif dışarı çıkacak ancak o şekil kapatırsınız. Ayrıca ben hiç kapatma gereksinimi duymuyorum kontağa bağlı kullandığım için.

benim eski arabamda bir eski si vardı...hangi tuşu hatırlamıyorum basıp beklemen lazım demo dan çıkması için ;) sol alt mıydı ??? ama birine basıp bekle.. :)

kapatma tuşu yok diye bişey yoktur. resimdeki ses düğmesinin sağ üst köşesindeki SRC düğmesine 3 sn basılı tutunca teybin kapanması gerekir. eğer ses kesilmesine rağmen , ışıkları yanmaya devam ediyorsa teyp DEMO modundan çıkarılmamıştır anlamına gelir.

bu yolu da denemeyi unutmayın :

kapatma tuşu yok diye bişey yoktur. resimdeki ses düğmesinin sağ üst köşesindeki SRC düğmesine 3 sn basılı tutunca teybin kapanması gerekir. eğer ses kesilmesine rağmen , ışıkları yanmaya devam ediyorsa teyp DEMO modundan çıkarılmamıştır anlamına gelir.

bu yolu da denemeyi unutmayın :

bu denılenı yaptım ama olmadı demo off dıyor ancak ısıklar kapanmıyor cok ılgınc yahu satan bıyere sordum dedı bu kapanmaz bole bunlar acıkcası kafam karıstı mıllet pıonner dıye yırtıyo kendını pıoneer ın yaptıgına bak

kapanmaz diyebirşey yok... teybin arkasında illumination diye bir kablo vardır. normalde arabanın farlarından gelen kabloya bağlanır. farlar yanınca teybin ışıkları yanar. farlar kapanıncasoner. sizinkini direk teybe gelen + elektrige bağlamışlardır....

kapanmaz diyebirşey yok... teybin arkasında illumination diye bir kablo vardır. normalde arabanın farlarından gelen kabloya bağlanır. farlar yanınca teybin ışıkları yanar. farlar kapanıncasoner. sizinkini direk teybe gelen + elektrige bağlamışlardır....
buna benzer bıseyler arkadas soledı ama bakmaya fırsat olmadı yarın ben bı bakayım pekı + ya baglıysa ne yapıcam

teybin arkasında parklardan gelen birkablo varsa ona bağlayın yoksa kontaga baglayın. oda yoksa illuminationun kablosunu kesip teybi çalıştırın bakalım çalışmasında tuş ışıklandırmasında sorun varmı?

bu denılenı yaptım ama olmadı demo off dıyor ancak ısıklar kapanmıyor cok ılgınc yahu satan bıyere sordum dedı bu kapanmaz bole bunlar acıkcası kafam karıstı mıllet pıonner dıye yırtıyo kendını pıoneer ın yaptıgına bak

teyp kapanıyor ancak ışıklar gitmiyorsa, teyp tam da bu moddayken AUX jakının solundaki küçük düğmeye 1 kere basın. bu sefer kapanacaktır.

Geri