pioneer reset

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan uploader
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar. Pioneer 140ub teyp i ben bağlamıştım araca ama kontak anahtarını her çıkarıp takınca satup yapmak istiyor.kablolardan birini yanlış mı bağladım. (orjinal gelen kabloları fakat 2 tanesi sanırım eklemeli çıkarmalı)

merhabalar arkadaşlar. Pioneer 140ub teyp i ben bağlamıştım araca ama kontak anahtarını her çıkarıp takınca satup yapmak istiyor.kablolardan birini yanlış mı bağladım. (orjinal gelen kabloları fakat 2 tanesi sanırım eklemeli çıkarmalı)

kırmızı kablo ile sarı kablonun birini yanlış bağlamışsınızdır, onları yer değiştirin ya da ikisini birden kontaktan bağımsız bağlayın....

Halil arkadaşımın belirttiği gibi hafıza için aküden direkt gelen +12 v yerine kontağa bağlı +12 v ucu bağlanmış.Soketlerin yerini yerini değiştirin,düzelir.

benmde mp3 calarimda problem var

arkadaslar yeni jvs marka mp3 cd calar aldim orjinal teyp i cikardim yeni taktim ilk oluyodu sonra hata vermeye basladi reset filan kablolar yanlis takilmis diyor ama orjinal kabloda 3 lu giris soket var benim aldigimda 2 li taktim oldu bide on hoparlor calismiyor arkalardan ses geliyordu sadece nasil yapicam bana bi yardimci olun arkadaslar

tamam sarı kablo ile kırmızı kabloyu ters çevirdim yani orjinalde gelen kablolar kauçukla geçmeli bu sarı ve kırmızısı araçta acc konumu olanlarda sarı kırmızıya kırmızıda sarı bağlanıyo sanırım. öyle yaptım düzeldi teşekkürler...

Bende Aldım ucuz diye 140U modeli ama sesleri çok pas gibi geldi bana yoksa hoparlörlerimimi değiştirsem bilmiyorum ama arabada direksiyon kumandasını kullanamk hoşuma gidiyor aracımda ekstra bir ses sisitemi yok
ama daha kalite akustiği ii olan hoparlör tavsiyesi yapabilecek varmı

alphin, pioneer, jvc bu markalar sizi yeterince tatmin edecektir hoparlör olarak ayrıyetten bi ses sistemine gerek yok.

Geri