Plaka yapıştırma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tayfun35
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tayfun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle slm. arkadaşlar arcın plakalarını yeni aldım üstündeki eski plakaları çift yönlü bant dedikleri bi bant ile yapıştırmışlardı. plakalık takayım dedim o da güzel olmadı bu bant dan aradım aynı kalitede bulamadım bulduklarım ince bantlar bunlar tutmaz. sizin bi öneriniz varmı slikon filan tutarmı varsa bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

aramıza hoşgeldiniz. bence direk silikonla plakalık takmadan yapıştırın. tabi kaliteli bir bant tutucu bulursanız daha iyi olur

tesa yada 3m in çift taraflı bantlarını kullanınız

bauhaus koçtaş gibi marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz

ben tesanın 40kg tasıyan beyaz bantını kullandım çok iyi tutuyor bantları dikine yapıştırıp aralardada silikon kullandım

sadece silikonla yapıstırınca düşüyor

bant tek basına yeter ama silikonla birlikte garntili oluyor

kardeş bende yapıştırdım sana tavsiyem izmirdesin koç taşta 3m çift taraflı bant var sadece onunlayapsan yeter silikon falan yapma zaten bu bant 10 kg taşıyo zaten plaka 1kg bile deyil ben öle yaptım kardeş

arkadaşlar teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. kısa bi sorum daha olucak aracım astra g kasa anahtar bazen almıyor bazen alıyor yani bazen tıklıyorum lambası yanık kalıyor 1 kaç saniye sonra sönüyor, tekrar tıklıyorum almıyor ne yapmam gerekir pili yeni değiştirdim.

scotch M3 bant ve siyah silikon ile desteklersen taş gibi olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri