Plasti Dip uygulayan var mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan er_hr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PLASTI DIP jantlar icin olan paketi siparis ettim.kargoda..corsa ve astraya uygulamayi dusunuyorum ikiside siyah renk araclar jantlarini ve aynalarini beyaz dusunuyorum aslinda siyahla beyaz arasinda kararsizken beyaz siparis ettim(Astra'nin cosmo 17'',Corsa'nin Enjoy son cikan 16'' jant ebatlari).. fikri olan..uygulayan veya bilgisi olan varsa paylasirsa sevirim..

plasti dip'i kullandınız mı? araca uyguladıysanız resim koyma şansınız var mı?

diğer sitelerede baktım. aracın dış kısmında kullanılırsa ömrü ilk yıkamaya kadar oluyormuş.

diğer sitelerede baktım. aracın dış kısmında kullanılırsa ömrü ilk yıkamaya kadar oluyormuş.

Basınçl ykama makinelerindençıkan suya dayanabileceğine pek inanmıyorum.Youtube de bir video daha var adam ucundan tuttu çekiyo folyo gibi ayrılıyor.

ordan burdan herkes bisey soyledi bende ugrasmaya degmez diyerek siparisi iptal ettim..

ordan burdan herkes bisey soyledi bende ugrasmaya degmez diyerek siparisi iptal ettim..

Lastik patladığında canını sıkardı.İyi etmişsin.

Dun aksam lastik patladi zaten.. Hatta yirtildi.. yepyeni lastik çope:(

Geçmiş olsun benim kastettiğim o değildi.Video uygulamasından renkli slikon gibi jantı kapladığı görünüyor.LAstiğin patladığında lastikçiye götüreceksin adam lstik sökme robotuna sokacak o kadar kol o kadar alet plasdip denen o kaplamayı jant dönerken bi tarafına takıp söküp alacak.E ne olacak bu sefer moralin bozulacak kafana takacaksın bütün gün.Uygulamanı boyatarak yapsan çok daha sağlıklı olur.

Geri