radyo-cd çaların sökülmesi

kaptanati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi günler.:) aracımın radyo-cd çaları ile ilgili bir sorunum var, bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

aracımda kullanmak üzere nokia ck-w7 kablosuz araç kiti aldım. :pon: bunu aracıma takacağım ama kitin aracın teybine bağlanması gereken bir kablosu(mute kablosu) var. herşey tamam ama aracımın radyo-cd çalarını sökemiyorum. :cry: :cry: :cry: ön taraftaki 4 adet alyanlı vidayı söktüm ama içerden tutan birşeyler var. sökülebilmesinin yolunu bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim. saygılar...

tırnakları olması lazım bende tam bılmıyorum ama bılmek guzel olsa gerek benım bıldıgım renault trafık ın teypı tırnaklı oyle olsa gerek

kilitlerını bıraktırmak ıcın kızaklar lazım

o alyan vidalari cikarma sik sonunakadar fazlada sikma icine duser onlar vidalar tirnaklari bastirir vidalari yerine tak kucuk 4 tane koselerinde vidalar olmasi gerek anladigim kadariyla diilmi.?

arkadaslar onlara gerek yok o kizaklari arkadasin dedigi vidalar yapiyor vidalari sikip icine girince icindeki yayli tirnaklara basip tirnaklarin kurtulmasini saglar o vidalari sadece teyibin ne zaman bos kaldigini hissedinceye kadar sik cikartigin vidalarin yerine o kalinlikta bir tel ile icine sok o zaman anlarsin icindeki yaylari ..

Teybin köşelerinde ince tel gircek kadar küçük delikler var o deliklere teybine ait olan en az iki tane ince tel şeklinde (L şeklindedir) metalleri sok ve it çıt sesini duyacaksın ondan sonra hafif sert bir hamleyle teybi çekebilirsin eğer o aparat yoksa elektirkçilerde bulunur.

Geri