Radyom iyi çekmiyo...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan marikan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pionner deh-5800mp ana ünite kullanıyorum... ama radyom çok berbat çekiyo... telefonum bile daha iyi çekiyo... vectra b lerin anteni nerdedir nasıldır??? pionner servisine gösterdik ana ünitede sorun yok dedi... anten yetersiz sanırım... bilgisi olan varsa sevinirim... tşk...

VECTRA B anteni arka camda rezistans şeklindedir aracı ilk aldığımda bende birgün boyunca anten aradım bulamadımda tesisatçı bir arkadaş söyledi :) muhtemelen anten kablosunda ezik yada kopuk falan vardır yada teybi bağlarken anten girişi takılmamış yerinden çıkmış olabilir bir tesisatçıya baktır

Arka camda rezistans şeklinde anten var vectra B lerde teybi takarlarken anten girişi takılmamış yada yerinden çıkmış olabilir tesisatçıya bir göster. Kablo biryerlerden ezilmiş kopmuş olabilir

Arka camda rezistans şeklinde anten var vectra B lerde teybi takarlarken anten girişi takılmamış yada yerinden çıkmış olabilir tesisatçıya bir göster. Kablo biryerlerden ezilmiş kopmuş olabilir

arkadaşım sorunu hallettik sonunda.. anten arka camda değilmiş... ama arka camı hemen önündeki kısımdaymış.. orda elektronik bi devre var. bi kısmı arka cam rezistansına kumanda ediyo... bi kısmıda anten.. o antene + gitmiyomuş... + bağlayınca süper oldu...

Sorunun hallolmuş olmasına sevindim...bende gecen gün bi tane yeni toyota da gördüm..antende küçük pet şişe gçirmişlerdi..adama söledim camı açıp adam antenin öyle daha düzgün çektiğini söledi..bende çocuklar geçirmiş sandım...gerçi ne kdar doğrudur bilinmez...

Sorunun hallolmuş olmasına sevindim...bende gecen gün bi tane yeni toyota da gördüm..antende küçük pet şişe gçirmişlerdi..adama söledim camı açıp adam antenin öyle daha düzgün çektiğini söledi..bende çocuklar geçirmiş sandım...gerçi ne kdar doğrudur bilinmez...

:eek: ilginç bir yöntem

arkadaşım sorunu hallettik sonunda.. anten arka camda değilmiş... ama arka camı hemen önündeki kısımdaymış.. orda elektronik bi devre var. bi kısmı arka cam rezistansına kumanda ediyo... bi kısmıda anten.. o antene + gitmiyomuş... + bağlayınca süper oldu...
Bende tam doğru bilmiyormuşum demekki ama olsun problem çözülmüş ya önemli olan bu

halloldu walla bende çok sevindim nerdeyse hiç çekmiyodu sinir oluyodum paso cd dinliyodum... aracı alalı bir yıldan fazla oldu artık yavaş yavaş aracın her yerini öğrenmeye başladık çok şükür.. bi çok sorunu halledebiliyoruz....

Peki daha önce cam rezistansı çalışıyor muydu ?
Yani bağladığın + 12 ortak mı kullanıyor ?

bende de aynı sıkıntı varda ondan soruyorum. Teyp değiştikten sonra ön displayde tarih gidiyordu. Gerekli kabloyu bulup kestim, display tamam ama bu sefer radyo sorunlu. Teyp söküp takmaya da üşeniyorum. Anten Amfisinin kablosunu bi şekilde bulup amfi kumandası olan +12 vermeyi düşünüyorum.

Geri