Rakı bozulur mu?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
3-4 yıl kadar önce aldığım ve yarısını o zaman götürdüğüm, o gün bugün kilerimde durupduran bir Tekirdağ rakısı var. :)

Atsam atılmıyor, satsam satılmıyor, içsem ne olur bilmiyorum. :)

Rakı bozulur mu millet? İçsem sakata gelmem de mi?

Google amcaya baktım, sağlıklı bir şey bulamadım.

Bende 20-25 senelik rakılar var. Geçenlerde yaklaşık 15 senelik bir rakı açtım o hali ile bile şimdiki birçok rakıdan daha güzel geldi. Şişe hava aldıysa biraz anosonu biraz da alkol oranı azalır o kadar. Emin olamıyorsan şişeyi biraz çalkala ve ışığa tutup bak, içinde yabancı maddeler gezinmiyorsa sorun da yok demektir.

Bende 20-25 senelik rakılar var. Geçenlerde yaklaşık 15 senelik bir rakı açtım o hali ile bile şimdiki birçok rakıdan daha güzel geldi. Şişe hava aldıysa biraz anosonu biraz da alkol oranı azalır o kadar. Emin olamıyorsan şişeyi biraz çalkala ve ışığa tutup bak, içinde yabancı maddeler gezinmiyorsa sorun da yok demektir.

abime kesınlıkle katılıyorsun toz toz gezıyorsa ıcınde bırsey at cöpe gıtsın yoksa sorun yok devamm etttt :D

Cam gibi... :)

Sevindim şimdi. :)

Yarasın :)

tüh bee geçenlerde açıldı birkere diye 1 aylık rakıyı attık. :D

nasil ya. 4 sene dolapta raki nasil kaliyor. bizim evde 1 sise icki 2. gun durursa evin 3 erkegin den birinde kasinti basliyor. ilac niyetine deviriyoruz.

o rakı sana kesin bozulmuştur hocam;
"neden içmedin beni 4 yıldır?" diye :D

o rakı sana kesin bozulmuştur hocam;
"neden içmedin beni 4 yıldır?" diye :D

kesin bozulmuştur:kop:
geçen sene bana Burdur'dan ey yapımı rakı geldi, denedim fazla şeker tadı vardı, bi duble alıp koydum dolaba, acaba o bozulmuşmudur???

Geri