Ramazan ramazan günaha soktular

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar amcam geldi İstanbul'a benim arabayı verdim gezsinler diye. amcam benzin almış benzinlikteki dallama sen depo kapağını tam kapatma kapakta düşmüş kayıp. Kapak sıkıntı değilde kilidi sıkıntı. dünden beri dellendim pompacıya dalacaktım gece gece. şimdi kilidi bulduk sıkıntı şu kontak anahtarı ile açılıyor bunlar kilitçiler anahtara göre ayarlayabilirler mi kilidi ?

insanlık hali unutmuştur,pompacıya dalsanda kapak gelmicek :) 15 tl ye parçacıda depo kapağı var

kapak sıkıntı değil selçuk öenmli olan kilidi :D 110 120 tl arası girdi durduk yere...

hadi ya ben kapılar açılınca kendi açılanlardan sanıyorum,kilitçiler halletmesi lazım halledersin ucuza inş geçmiş olsun :)

kilit fişeğini anahtarcı söküp anahtara göre ayarlar...

bu kadar sinirlenmenize gerek yok pompacılık da kolay meslek değil :) ama şunu da söyleyeyim, bu masrafı ödemek istasyona düşer, istasyon da pompacıdan çıkarır o ayrı mesele

kardeşim çok geçmiş olsun bir foto falan olsaydı daha anlaşılır olurdu o yüzden fikir yürütemedim fakat her istasyona gidişimde depo kapağını ve üzerindeki kilitlenen kapağı kendim kaparım

Geri