Reklam Filmi Çekimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan GFV
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GFV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı cumalar diliyorum. Bugün üniversite hocamız yeni bi ödev verdi ingilizce dilde amatör reklam filmi çekeceğiz konuyu bize bıraktı ben de araba reklamı düşünüyorum arkadaşımda profesyonel kamera var onunla yapacağız bu işi. Sizlerin de fikirlerinizi almadan böyle bi işe kalkışmak istemedim. Güzel bişey yapmak istiyorrum. Sizce ne gibi materyaller kullanabilirim. Ne tür efekler kullanıyım ya da en azından fon müziği önerebilirsiniz :)

-Evet reklam filmimizi tamamladık ilk çekimimiz olduğu için çok amatör gelebilir ama imkanlarımız bu kadar ;)

http://www.facebook.com/photo.php?v=441848335880061
-

Son düzenleme:
Öncelikle kafandaki senaryoyu biraz özetlersen daha iyi yardımcı fikirler bulursun kanısındayım.

adımı yazarsan sana güzel fikirler bulabilirim. :)

Öncelikle kafandaki senaryoyu biraz özetlersen daha iyi yardımcı fikirler bulursun kanısındayım.

dil ingilizce olacağı için bizim muhakkak konuşmamız lazım bizim ödev verilen gurupta 4 arkadaşız bnm kafamdaki hani mühendis gibi görünüp beyaz önlükle araba tanıtımı yapmak aralara da araba yolda giderken çekilen bi kaç video koymak ama tabiki bu kabataslak bi plan daha farklı şeyler de yapabiliriz ama ben aralarda espri olsun istiyorum :)

dil ingilizce olacağı için bizim muhakkak konuşmamız lazım bizim ödev verilen gurupta 4 arkadaşız bnm kafamdaki hani mühendis gibi görünüp beyaz önlükle araba tanıtımı yapmak aralara da araba yolda giderken çekilen bi kaç video koymak ama tabiki bu kabataslak bi plan daha farklı şeyler de yapabiliriz ama ben aralarda espri olsun istiyorum :)

Bu bnce vasat bir fikir.Neden dersen youtube ye bakarsan otomobillerin fabrikaları tarafından çeklen tanıtım flimleri hep böyledir.

Opelin kalitesini ön plana çıkarabileceğin bir film olabilir. Yük gemisi ile binlerce araç geliyor. Sende korsansın. Hani bir ara türk gemilerine falan saldırıyorlarya. Neyse gemiye bindin. Her marka araç var. Yeni opel astra sedan gözüne takılıyor. İşi gücü bırakıyorsun. Onu inceliyorsun. Öyle bir dalıyorsun, o ara yakalanıyorsun. Bak iyi kötü bir fikir değerlendir derim.

Şöyle bir fikir oluşabilir belki.Bir firmanın yetkili bayii ile anlaşın.Yeni çıkan modellerden biri bayinin önünden geçerken dikkatinizi çekiyor o anda kafanızda güzel duygular fantaziler oluşuyor.Daha sonra bayiye gidiyorsunuz bayinin yetkilisi size araç hakkında bilgiler verirken yetkilinin anlattıkları sizin hayalinizde oluşuyor ve kendinizi arabanın içinde yetkilinin anlattıklarını yaşarken hayal ediyorsunuz.Tabi o sırada o aracın test sürüşü aracıyla yaptığınız çekimleri araya koyuyorsunuz.Siz arabayı yaşarken çektiğiniz görüntüler geçerken arkada yetkilinin anlatıkları fon olarak duyuluyor.Sonunuda siz getirin artık benden bu kadar :)

Geri