rica..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan freeacr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

freeacr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra F 98 kasa aracımın ön kapılara comp düşnüorum..kaç cm oldugu hakkında bilgisi olan varmı..birde tam oturmama gibi sorun oluyor dediler deneyen veya yaptıran warsa yardımcı olursa sevinirim..

2000 öncesi 13cm olması lazım.markasına görede değişir.Örneğin eski tip compların göbekleri ince olur.Kalitesi düşük olan bazı markalarda göbekler normale göre kalın olur.Eğer göbekleri ince comp bulursanız 13cm lik yere 16cm de uyar.Bizzat denedim.

13cm ile 16 cm arasındaki sorun şuydu.Cama oturma yapıyordu.Göbek kalınlığından bu yüzden bahsettim.Bununda pek olucağını sanmıyorum benim 16 olarak bulduğum jbl'di eski bir modeli.Muallakta kalmayın 13 cm alın.16 alıcaksanız sitede bir arkadaşımız satıyordu.

benim tavsiyem netten kapılar için comp almayın..
işçiliğine güvendiğiniz bir yerden alın ve orda taktırın hiç başınız ağrımasın sonucta monyaj onun işi..
mesela şu compları kapıya tak desenız sökecek, kabllolar vs derken oturmaycak tam olmadı deyip başından atabilir ama kendı urunu olsa uğrasır.. bi tavsiye 13-16 da uyabılır.. arkalara bile 16 takabiliyolar isterlerse:D...

13 cm jbl var isteyene 80 lira

Geri