rölantide gelen titreme sesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan selim85
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.. 2000 1.7 dti aracımda uzun zamandır kafama takılan bir problem var.. servise gitmeden size danışmak istiyorum.
vitesi her boşa aldığımda araçtan titreme sesi geliyor..direksiyon kutusunun oralardan geliyor dicem ama emin değilim..ama ses rahatsız edici düzeyde..
forumda biraz arastırdım fakat lpg ile alakalı sorunlardı hep..enjeksiyon temizleme felan da geçiyor..bilmiyorum direk alakası var mı?
yardımcı olabiliceke arkadaş var mı?

benim araçtada var o sorun ama her seferinde değil bazen boşta rolantide titreme yapıyor.. komple araba sallanıyor sanki rolanti düşmüş gibi..

ses geliyor arabanın titrediğini hissetmiyorum.. yani öle zannediyorum ki belli bi yerinde titreme var.. rölantide devir yaklaşık 800 diyebilirim..

motor takozu derken biraz daha acar mısın? nedir ne değildir, kaça malolur?

motor kulağı olabilir. parcatreni.com dan bakabilirsin

arkadaş motor takozu bozuk olsa direksiyon, koltuk heryer titrer arkadaş bir yerin titrediğini ve onun sesini duyduğunu söylemek istemiş ben öyle anladım. en güzeli ve en garantilisi lifte kaldır çalıştır arabayı ve devri yüksel dinle ve baak o zaten yerini sana gösterecektir.

motor kulağı ön arka sağ sol 4 çeşit 50 den aşağı değil her biri...en iyisi bi yere göstermek.. tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?

güncelll

Geri