RTÜK'ün bütçesi imama emanet

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alper-PD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
turkıyenın basındakıler kım kı rtuk un basında ımam olsun..... cogu beedıye baskanıda ımam zaten arastrın gorun

İşte bu olay da devasa kadrolaşmanın bir örneği.
Milletvekili seçilerek hapisten çıkıp dokunulmazlık kazanan insanların olduğu bir ülkede herşey olur. Ben olsam 4 yıllık lisans mezunu ve en az 1 dil bilme gibi bir sürü şart koyarım.

Son düzenleme:
bu millete hak. bırakın gidebildikleri yere kadar gitsinler....

ne kadar anlamsız bir konu..imam olunca noluyor...hortumcu olsa sorun yok..ateist olsa sorun yok...nolur imam olunca...ayıp be. yabancı bir ülkede yaşasanız her şeyinize peder papz karışacak, yemin edecen mahkemede o var, evlenecen o var. her okullun bir papazı var...zaten dünyada tek devlettir anasını satıyım bu devlet....o bırakın gitsin nereye kadar dediğiniz milletin içinde bende varım...

ne kadar anlamsız bir konu..imam olunca noluyor...hortumcu olsa sorun yok..ateist olsa sorun yok...nolur imam olunca...ayıp be. yabancı bir ülkede yaşasanız her şeyinize peder papz karışacak, yemin edecen mahkemede o var, evlenecen o var. her okullun bir papazı var...zaten dünyada tek devlettir anasını satıyım bu devlet....o bırakın gitsin nereye kadar dediğiniz milletin içinde bende varım...

Harfine,cümlesine,virgülüne kadar katılıyorum kardeşim.....Bir grup kısa zamanda sana ve bana karşı saldırıya geçecektir emin ol...

Harfine,cümlesine,virgülüne kadar katılıyorum kardeşim.....Bir grup kısa zamanda sana ve bana karşı saldırıya geçecektir emin ol...

herkes düşüncesini açıklıyor ben neden açıklamayayım..herkese özgürlük varda bana yokmu?

o imam yüksek lisanslı bir iktisat mezunu imiş, ve işsizlik imam hatipli olduğu için devlet memurluk sınavına girip imam olmuş. birileri keşfetmiş demekki, nolur işini iyi yapar yükselir iyi yapamazsa atsınlar o kadar...kimseye bir başkasından daha fazla özgürlük olmasın..benim dileğim bu...

herkes düşüncesini açıklıyor ben neden açıklamayayım..herkese özgürlük varda bana yokmu?

o imam yüksek lisanslı bir iktisat mezunu imiş, ve işsizlik imam hatipli olduğu için devlet memurluk sınavına girip imam olmuş. birileri keşfetmiş demekki, nolur işini iyi yapar yükselir iyi yapamazsa atsınlar o kadar...kimseye bir başkasından daha fazla özgürlük olmasın..benim dileğim bu...

Sana katılıyorum,ama Azılı devlet düşmanı,bazı değerlerin arkasına sığınıp türlü işler ceviren hırsız Doğan Grubunun ve % 25 lik İsrailli işbirlikçisinin ortak haberi buralarda daha makul ve inandırıcı geliyor..İleride bunu anlarsın nasılsa... :D

ya ben kimsenin düşüncesine karşı değilim. ama üslub çok önemli..aşağılamalara dayanamıyorum...aslında en girmek istemediğim konular bunlar..

ama bir söz varya..yumuşak başlı isem kim dedi uysal koyunum..kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boynum...

Geri