ruhsata işli van

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan red-star
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

red-star

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba,dizel 1.3 arac bakıyorum bazı araclar var van olarak geçiyor ama ruhsata işli sorunsuz falan deniyor.bunlar nasıl oluyor.detaylı sekilde bilgilendirebilecek varmı. muayenesi nasıl her yıl die bişey duydum,vergisi nasıl. +ları -leri nelerdir.tercihim 1.4 ford fiesta eski kasa yada 1.3 yeni kasa corsa.dizel

Görünüş olarak gayet hoş duruyorlar(Özellikle fiestalar). Cam açma+koltuk takma işleminden sonra normal araçtan farkı kalmıyor ama bazı sıkıntıları var. Vergisi yüksek,köprüde sıkıntı yaratır,her yıl muayene şartı. Sonuçta ruhsatta kamyonet yazıyor. Oradan hesaplıyabilirsiniz zorluklarını. Kendime araç bakarken araştırmıştım. Sonradan caydım tabii. Diğer araçlardan uygun fiyatlı gözüksede uzun vadede zararlı çıkacağım için hiç girişmemiştim.

selamlar bizim aracimiz van dan cevirme ruhsata isli. ruhsata isli ne demek? ruhsatta binek arac yaziyor demek. yani aracimizin 3kapi corsa dan bir farki yok. vergisi de binek arac vergisi oduyoruz. muayene de 2 yil. saygilarrrr

selamlar bizim aracimiz van dan cevirme ruhsata isli. ruhsata isli ne demek? ruhsatta binek arac yaziyor demek. yani aracimizin 3kapi corsa dan bir farki yok. vergisi de binek arac vergisi oduyoruz. muayene de 2 yil. saygilarrrr
Pardon o zaman. Ben araştırırken öle bir sonuca varmıştım ama demekki yanlışmış :S

şimdi 2 yılda bir mi her yıl mı :D
vergi nekadar ?

Geri