S.a abİler acİl bakmaniz lazim

fatihpekcici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 gün önce biyerden gelirken km saatine bi baktım birde ne göreyim hararet 120 yi aşmış hemen bir acı firen çekip sağa çektim kaputu açtım harıl harıl duman çıkıyor üst kapaktan 2 saat kadar soğuduktan sonra
kapağı açtım 1 gram su yok 5 lt ye yakın su ekledim ertesi gün doğru servise aracın ahtapot hortumu kalorifer musluğu diğer ekipmanlar filan hep birbirine ekleme yapılmış hurda hortumlardı komple sıfırıyla değişti en ufak bağlantısına kadar eksoz contasına kadar değişti 600 lira kadar masraf çıktı herneyse ödedik araçta sıkıntı yok ertesi gün aracı çalıştırdım sanki yürüyecek gibi loranti yüksek eksozdanda boğuk boğuk duman atıyor beyaz duman antifiriz temizliyordur die yola çıktım yine aynı 120yi geçti yine durdurdum bi baktım su yine bitmiş abiler sizce sorun nedir alt boru tesisatındamı yoksa üst kapaktan sumu alıyor üst kapaktan su alıyorsa bunun çözümü nedir kapak taşlama filan diyorlar ne işlemlerden geçer ve kaça patlar iyice bunaldım bayram önü cebte 1 lira para kalmadı bide işim görülmeyince deliye döndüm bi yardımcı olun abilerim .... :mad::mad:

Geri