Saatler İleri Alınınca

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan haydut25
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu arkadaşlar saatler ileri alındı benim bütün vucut dengem bozuldu.Ne güzel eski saatlere göre bünye alışmıştı şimdi bir türlü ayak uyduramıyorum.Ne güzel sabah çalar saat gibi uyanıp akşam uyuma saatim vardı vucut zenit saat gibi kurmuştu kendini :)

Benim gibi böyle bünye saati şaşıran arkadaşlar varmı çok merak ediyorum :)

Akşamları uyku problemi yaşadığımdan beni etkilemedi. :)

İşten hava kararmadan çıkmak güzel oldu ama :)

Abi herkeste var bu problem..
Biz ailecek en geç 8 de kalkıp, kahvaltımızı yapıp işimize,okulumuza gidiyorduk.Şuan 9:30 da zorlanarak kalkıyoruz.Havalardan olsa gerek :)

Emekliler için bir sorun yok :). İlk birkaç gün yemek saatlerine alışamamıştık ama şimdilerde sorun yok.

bende bebek var..uyku yok. sonuç sorunda yok. ha bi saat erken ha bi saat geç :rakir:

Valla benide sarstı bu durum işten hava aydınlıkken çıkıyoruz süper oluyor arabayla uğraşmak için gün ışığından yararlanıyoruz :D

Ama sabahları uyanamıyorum bazen 8 yerine 7 de uyanıyorum rolantiyi bulaydı iyidi.

Bugün işe gitmedim diye merak etmişler telefon ettiklerinde saat 10 u geçiyodu.Uyanamamışım.Havanın geç kararıyor olması baya bir bozdu dengeyi.Alışana kadar baya bir zorlanacağız :)

Baharın gelmesiyle alakalıda var bir rehavet sadece saatlerden değil;)

uykum zaten düzensizdi. pazartesi geç kalkıyorum, salı erken, çarşamba geç. gelde düzeni sağla

Baharın gelmesiyle alakalıda var bir rehavet sadece saatlerden değil;)
Aklıma geldi;

Gelir Nisan-Mayıs ayları
Gevşer gönül yayları :maden:

Geri