Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar bugün Çağrı ile buluşup benim makinaya alarm taktırdık...Çarşamba pazarının başındaki yere gittik...İlk izlenim olarak beğendik,bizim gruptan bahsettik yardım edebileceklerini söylediler....Oto aksesuar,ses sistemleri,Alarm ve park sensör montajları yapılıyorlar...Yakında Çağrı için kılıf almayı düşünüyoruz...Ayrıca indirimli ürünleri var...

Mesela :

Jbl C51204 30 cm 1000w subwofer
Jbl GT06507C 16 cm 210w component
Xetec Vector v200.4 amplifikator
Jbl MDF acustic kabin FİYAT.....499 tl

Anlamam ama sesi iyi çıkıyordu....Çağrı şahit :D :D

Arkadaşlar bugün Çağrı ile buluşup benim makinaya alarm taktırdık...Çarşamba pazarının başındaki yere gittik...İlk izlenim olarak beğendik,bizim gruptan bahsettik yardım edebileceklerini söylediler....Oto aksesuar,ses sistemleri,Alarm ve park sensör montajları yapılıyorlar...Yakında Çağrı için kılıf almayı düşünüyoruz...Ayrıca indirimli ürünleri var...

Mesela :

Jbl C51204 30 cm 1000w subwofer
Jbl GT06507C 16 cm 210w component
Xetec Vector v200.4 amplifikator
Jbl MDF acustic kabin FİYAT.....499 tl

Anlamam ama sesi iyi çıkıyordu....Çağrı şahit :D :D

hayırlı olsun akduman. sakaryalılara yakışır..

hayırlı olsun abicim benim de 4 yol sanayide bir aksesuarcı tanıdığım var her türlü indirim yaptırırız aklınızda olsun

hayırlı olsun abicim benim de 4 yol sanayide bir aksesuarcı tanıdığım var her türlü indirim yaptırırız aklınızda olsun

İnşallah hayırlı olur Şevket saol ...:D Olur Şevket senin dediğin yerlede konuşuruz,uğrarız onada...Ben bu hafta içi boşum istersen vaktin olduğunda Çağrı'yla da haberleşir gideriz..Gelmek isteyen olursa telefonları biliyorsunuz...

hayırlı olsun akduman. sakaryalılara yakışır..

Teşekkürler....Yakışması için uğraşıyoruz hepimiz....Bu arada aramıza hoşgeldin...Kısa bir tanıtım iyi olur..Keyifli forumlar...

olur şevket uğrarız onada...ben bu hafta içi boşum istersen vaktin olduğunda çağrıylada haberleşir gideriz..gelmek isteyen olursa telefonları biliyorsunuz...

teşekkürler....yakışması için uğraşıyoruz hepimiz....bu arada aramıza hoşgeldin...kısa bir tanıtım iyi olur..keyifli forumlar...

tşk. Sakaryali olmak güzel 27 yaşindayim :) adim vuslat pamukovadan katiliyorum opel yilbar otomotivde çalişiyorum ayrica direksiyon öğretmeniyim ve opel hayraniyim va zgeçemiyorum aracim enim herşeyim..

tşk. Sakaryali olmak güzel 27 yaşindayim :) adim vuslat pamukovadan katiliyorum opel yilbar otomotivde çalişiyorum ayrica direksiyon öğretmeniyim ve opel hayraniyim va zgeçemiyorum aracim enim herşeyim..

Peki Vuslat hoşgeldin tekrardan...Pamukovadan katılıyorum demişsin,aynı zamanda da yılbarda çalışıyorum demişsin...Pamukovadan buraya sürekli gidip geliyormusun,yoksa yılbar pamukovada da varmı?Ayrıca merak ettim hangi sürücü kursunda direksiyon ögretmenisin? Babama bu sıralar araba kullanmayı ögretmeye çalıştığım çin belki bir kaç tiyo'na ihtiyacım olabilir... :D Bu arada direksiyon öğretmenliği işin çok zor bunu anlamış bulunuyorum... :D

Peki Vuslat hoşgeldin tekrardan...Pamukovadan katılıyorum demişsin,aynı zamanda da yılbarda çalışıyorum demişsin...Pamukovadan buraya sürekli gidip geliyormusun,yoksa yılbar pamukovada da varmı?Ayrıca merak ettim hangi sürücü kursunda direksiyon ögretmenisin? Babama bu sıralar araba kullanmayı ögretmeye çalıştığım çin belki bir kaç tiyo'na ihtiyacım olabilir... :D Bu arada direksiyon öğretmenliği işin çok zor bunu anlamış bulunuyorum... :D

Pamukova akhisar surucu kursu aktif olarbk calismiyorum zaten bayanlara egitim yılbar adadaki orman isletmesinin karsısında evet gelip gidiyorum aracimla yarım saatlik yol zor olmuyor aslında sevıyorum isimi zaten cok yakın arkadasm beni idare ediyor :) benı anladıgına sevindm egitim heleki bayanlara yeter artık dedırttı :)

Geri