şamandıra sesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan isml033
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

isml033

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg deposunda 3 - 5 lt gaz kalınca lpg deposunun içinden "tın tın" diye ses geliyor frene basınca da aynı ses sanki şamandıra boştaymış gibi depoya vuruyor. 3 tane şamandıra 2 tane depo denedik ama bu sesi kesemedik. aynı şamandıra aynı depo aynı marka başka bir araçta hiç ses yokken benim araçta bu sesi kesemedik bir çözüm de bulamadık cevaplarınızı bekliyorum saygılarımla

Tahminime göre, sizin araç lpg yi diğer araçlardan daha sonuna kadar kullanıyor?

zavoli sıralı var üzerinde şişman tüp vardı aynı sesten dolayı ince depo taktık şamandırayı dediştirdik yine aynı yine aynı. Abimde de astra g var onda da ince depo var aynı arabalar aynı şamandıra ama ses çok belirgin bırakın frene basmayı bazen araba hafif çukura girince "tın tın tın " sanki boş gibi vuruyor vallahi kafayı yiyecem

şamandıra değişcek bende de aynı sorun var atiker 120 TL istediler değiştirmedim,şamandırayı hafif büktük sorun giderildi ;)

şamandırayı depodaki duruş konumuna göre ne tarafa doğru büktünüz? bizim ustada büktü olmadı zavoli - atiker - tomasetto şamandıra taktık zaten bu mekanik bişey yani markayla alakalı bişey değil ama gerçekten sinirim bozuldu.

hiç sormayın bende de aşırı sinir bozmuştu çan sesi gibi duruyodum tın tın tın deli ediyodu,arkaya doğru büktük biz şimdilik ses yok hocam ;) markayı fiyatını belirtmek için söyledm başka markalarda fiyat değşebilir diye

bende de depoyu fulleyince ses yapıyor. :)

Usta firmalarına durumu bildirecek depoya uygun yeni şamandıra getirtecek. haftaya söktüğümüz zaman arkaya doğru biraz bükeriz cvp için teşekkür ediyorum saygılarımla... sonucu daha sonra yazarım

Geri