SAMSUNG B7320 Omnia Pro ----- Nokia E71

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 16er572
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

16er572

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu hafta yeni bir tel. alıcam kendime

SAMSUNG B7320 Omnia Pro mu almalym yoksa Nokia E71 mi
karar veremedim bilgili ark.lardan fikirlerini bekliorm..
bildğm kadarıyla samsung un bu modelinde ücretsiz navigasyon özelliği var nokiada üzcertli

http://www.vatanbilgisayar.com/sams...o-cep-telefonu/productDetails.aspx?I_ID=40216

http://www.vatanbilgisayar.com/nokia-nok_e71-e71-cep-telefonu/productDetails.aspx?I_ID=34983

E71 kullanmıştım.. Açıkçası Windows olması dolayısı ile Samsung'u seçmezdim ben olsam..E71 hem daha estetik ve şık , hem de Symbian oldugu için bence daha rahat...Ayrıca E71 çok daha hızlı olması gerekiyor. Nokia'daki ücretli navigasyonu boşver, Garmin XT yükleyerek hem Nokia Maps ten daha iyi hemde bedava ve internet bağlantısı gerektirmeyen bir navigasyona sahip olursun...E71 bence kullanım açısından Nokia nın çıkardıgı en rahat ve güzel telefon. Sattığıma da bin pişman oldugum bir model idi..

Her ikisi de değil. BlackBerry Bold... İş telefonu BlackBerry'nin işi... Diğerleri ile zaman kaybetmeyin...

E71 alırsak Garmin XT navigasyon prog. nasıl yükleyeceyiz arkadaşım

E71 alırsak Garmin XT navigasyon prog. nasıl yükleyeceyiz arkadaşım

Netten indirip cracklemek lazım biraz teferrruatlı..google dan araştırırsan anlatımlı biçimde yükleme linkleri var.. Önce telefona yükleyip,hafıza kartına haritaları atman laızm...Notepad'de lisans yazıp karta atıyorsun vs.. alırsan E71 yardımcı olurum

Son düzenleme:
E71 benim de hoşuma gidiyor bu aralar, daha uygun gibi samsung'a oranla

lg arena ya da bir göz atın derim

bir omnia kullanıcısı olarak kesinlikle omnia dıyorum ama bendeki i900

sözüm soruyu soran arkadaşa değil, herkese...
kesinlikle Nokia ALMAYIN...
4 defa servise gitti ve ne kadar çirkefleşebileceklerini anlatamam bile...
resmen yalan söylüyorlar ve sizi yalancı yerine koyuyorlar...
Samsung ile (5 yıldır kullandığım sıfır aldığım) cihazı garantisinin bitmesine 3 gün kala servise gönderdim ve düşürüp kendimin bozduğu kamerasını bile para almadan yaptılar.. sonra da son 3 yıldır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum.
ama nokia yı 5. ayda sıfır aldım 6 ayın 3ünü serviste geçirdi ve hala bozuk.... ve kabul etmiyorlar bile...

sözüm soruyu soran arkadaşa değil, herkese...
kesinlikle Nokia ALMAYIN...
4 defa servise gitti ve ne kadar çirkefleşebileceklerini anlatamam bile...
resmen yalan söylüyorlar ve sizi yalancı yerine koyuyorlar...
Samsung ile (5 yıldır kullandığım sıfır aldığım) cihazı garantisinin bitmesine 3 gün kala servise gönderdim ve düşürüp kendimin bozduğu kamerasını bile para almadan yaptılar.. sonra da son 3 yıldır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum.
ama nokia yı 5. ayda sıfır aldım 6 ayın 3ünü serviste geçirdi ve hala bozuk.... ve kabul etmiyorlar bile...

Şans diyelim.

Yanlış hatırlamıyorsam 28 adet telefon değiştirdim,bunların neredeyse 20 tanesi Nokia idi..Daha bir tanesinin bozulup da servise gittiğini hatırlamıyorum. E71'i 1 yıl kadar kullandım,hiçbir problem çıkarmadı...

Aksine aldığım 4 samsungun 2si servise gitti,U700 dokunmatik bölümü bozuldu,innov8 kamera kapagı bozuldu. Ve bununla da kalmadı u700 ün ekranı bozulduğunda "ekran yok" diyerek aylarca beklettiler..

5800 mı telefonun dur tahmin edeyim :D

Geri