şarj dinamosunun yenisi ne kadardır.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar.
şarj dinamomu değiştirmem lazım.
eğer değiştiren varsa yenisi ne kadara patlar bize.
bilen varsa yardım lütfen.
işçiliğide yazarsanız sevinirim.

yada tamir ettirsek nasıl olur. çok gürültülü çalışıyo. böyle gıcır gıcır diye bilya dağıtmış gibi.

arabam : 98 astra cd hb g kasa

teşekkürler

vectralarınki geçen yıl 250 ytl civarıydı aşağı yukarı o civardadır

Benimkinin bilyası değişmişti özel bir opel servisinde, fiyatını istersen bakmam lazım, fatura arabada duruyo. Yapılırken yanındaydım, SKF marka rulman alıp yaptılar.

Oto elektrikçilerine gidersen onlar eskisini alıyor ve hertürlü bakımı yapılmış refurbish'lisini veriyorlar ve 80-100 ytl gibi fiyata bu değişimi yapıyorlar.

Benim de şarj dinamosu gitti. Ben söktürdüm diyot ve konjektörünü değiştirdim ve toplam 110 liraya mal oldu işçilik dahil. Vectra b 98 2.0

Oto elektrikçilerine gidersen onlar eskisini alıyor ve hertürlü bakımı yapılmış refurbish'lisini veriyorlar ve 80-100 ytl gibi fiyata bu değişimi yapıyorlar.

ben öyle yaptım valla. çokda memnun kaldım.. benm arabanın üzerinden çıkan delphi'ydi... bozulunca gittim bosch'la takas yaptım.. 100 ytl ödedim.. harika oldu..

ben öyle yaptım valla. çokda memnun kaldım.. benm arabanın üzerinden çıkan delphi'ydi... bozulunca gittim bosch'la takas yaptım.. 100 ytl ödedim.. harika oldu..

adres verebilirmisin bana

Geri