Satilik Intellink R4 Sifir Ekran

GÖKTÜRK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli Arkadaşlar Merhaba;

20 gün önce sıfır aldığım Astra K kasa aracıma alırken Necvox ekran taktırdım.Şu an araçtan çıkan orjinal ekran boş duruyor. İlgilenen olursa benimle irtibata geçebilir.

Herkese iyi forumlar.

Saygılarımla.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@GÖKTÜRK hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. J kasalar için konuşuyorum muhtemelen K kasalar içinde durum bu şekildedir. Araç üzerinde gelen orjinal cihazlar araca özel oluyorlar yani sizin aracınızdan çıkan ekran malesef sizin aracınız dışında hiçbir araçta çalışmayacaktır. Hatta bazı uyumsuz modellerde aracın aküsü vs bittiğinde araç dili ingilizce döndüğünde tekrar Türkçe çevrilebilmesi için orjinal multimedyanın takılmasını gerektiğini bile okumuştum. @necvoxsocial hocam bu konuda hatalı biliyorsam beni düzeltirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlaveten aracı ilerde satarken orijinal radyo ekranını da arayan, isteyen alıcılar biliyorum.

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@GÖKTÜRK hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. J kasalar için konuşuyorum muhtemelen K kasalar içinde durum bu şekildedir. Araç üzerinde gelen orjinal cihazlar araca özel oluyorlar yani sizin aracınızdan çıkan ekran malesef sizin aracınız dışında hiçbir araçta çalışmayacaktır. Hatta bazı uyumsuz modellerde aracın aküsü vs bittiğinde araç dili ingilizce döndüğünde tekrar Türkçe çevrilebilmesi için orjinal multimedyanın takılmasını gerektiğini bile okumuştum. @necvoxsocial hocam bu konuda hatalı biliyorsam beni düzeltirseniz sevinirim.

Benim ekran ingilizce oldu akü bitince. Yıllarca araba yarışı oyunlarında hep ingilizce bilgilerle takılınca fark bile etmemiştim. Kardeşim dedikten sonra bi afalladım hep mi ingilizceydi yoksa sonradan mı oldu diye. O kadar alışmışım ki ingilizce göstergelere :) Halende çevirmedim. ingilizce duruyor.