secim hakkında yorum yapan yok mu:)

usta ya bn anlamıorum gercekten bu mıllet neye dayanarak o partılere oy verıyor ya hadı dtp dersın kı pkk lı ulkeyı bolmeye calsıyor zaten ama ya dıgerı ya adamlar goz gore gore goturuyolar atrık ya her turlu hıle var ya.. secım oncesınden olan bı olay gledı bakın aklıma onu anlatıcam hanı adanada metro yapılmıstı ya acılacagı gun elektrıkler kesıldı bıanda hanı mıllet vekılı mhp lıydı bn bucada oturuyorum ızmırde buranında chp adayı ercan tatı ıdı kazandı... neyse secımden once partrılerdolasıyo flean bızım bu tarafa geldı ercan tatı bızım buralarda hep sıte ama en az 7 kazt ole dıyım yanı bı anda bızım buranında elektırıgı kesıldı gunduz vaktı hemde ya yaklasık 1.5 senedır 1 defa kesılmeyen elektrık bı anda gıdıverdı ve yaklasık 2 saat kadar sonra gerı gledı aday burdan ayrıldıktan bı yarım saat kadar sonra yanı.. bende dedım HAYIRDIR INSALLH HAYIRDIR INSALLAH.......

Bazı arkadaşlar gibi bende dtp ye oy veren kimseye saygı duymam.Bana göre bi kolu dağda bi kolu mecliste olan bi örgüt.Türkiyenin 4. büyük partisi olmasıda ayrı bi üzüntü kaynagı.Herşeyi anlarım adamların eğitimi amacı belli ama ya alttaki haberdeki kişilerdemi egitimsiz yada bu haberdekilerdemi aynı amaç peşinde_? Bunlar asker,gazeteci vb. hepsi eğitimlikişiler ama haberi okuyun anlıcaksınız..Yazık.....

Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Ergenekon davasının 1. ve 2. iddianamesinin tutuklu sanıklarının oy kullandığı iki sandıktan en fazla oy Demokratik Toplum Partisi'ne (DTP) çıktı.Ergenekon davasının 1. ve 2. iddianamesinin tutuklu sanıklarının oy kullandığı 9909 ve 9912 nolu sandıklardan alınan İlçe Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına göre, DTP'ye 83 oy çıktı. Sandıktan AK Parti 67 oyla ikinci parti olarak çıkarken, MHP de 46 oyla 3. parti oldu. İki sandıktan CHP ise 41 oy çıkardı.
(CİHAN)

http://www.haber7.com/haber/20090330/Silivri-cezaevinde-oylar-kime-gitti.php

bakıyorumda başkentlıler pek bı dolu:)

çankaya hariççç diyorum çünkü belediyeden gıcık alıyorum...

Geri