Security code cd30

kaanelo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar immobilizer tanımlama için security kod lazım carpass felan yok aracın tüm kitapçıklarına baktım hiçbirşey yok buna dair.
cd30 teybi söktüm üzerinde plaka ve altında BC: yazıp 4 rakam kod yazmıslar. bu kodu giriyorum opcoma ama 15-20 dk security code verifiyng gibi bir şey yazdı hibir şekilde kodu kabul etmiyor ne yapayım security kod bu bc yazdıkları degil midir?
teybin koduyla securityy kod farklı şeymi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimal o kod değil sanırım 5 sayı idi sonrasında kitapçığın arasında filandır varsa kitabcik teyp kitapciginda oluyor kredi kartı kadar dikkatli bakın dikkat çekici değil fark edilmiyor carr pass yazıyor

Alixxx

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
selamlar immobilizer tanımlama için security kod lazım carpass felan yok aracın tüm kitapçıklarına baktım hiçbirşey yok buna dair.
cd30 teybi söktüm üzerinde plaka ve altında BC: yazıp 4 rakam kod yazmıslar. bu kodu giriyorum opcoma ama 15-20 dk security code verifiyng gibi bir şey yazdı hibir şekilde kodu kabul etmiyor ne yapayım security kod bu bc yazdıkları degil midir?
teybin koduyla securityy kod farklı şeymi

Aracın alındığı bayiyi bulabilirseniz onlar veriyor. Bayiyi bilmiyorsanız Tanıdığınız opel bayisi varsa oraya gidin onlar bulup 5 dk da kodları öğreniyor. Yoksa 200 tl istiyorlar kod için. Ben tanıdık vasıtası ile öğrendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çözüm bulamazsanız en son çare bu siteye bakın..Forum sayfasında opeli tıklatınca ortada please select your radio (lütfen radyonuzu seçin) D M S diye sanırım teyp kodunuzun başladığı harfler çıkıyor..Burdan bulmayı deneyin..

kaanelo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler sorun çözdüm BC: yazan kod doğruymuş sorun opcom programıymış ve kontak açık olmalıymış.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
evet üstad opelin hepsinde öyle anahtar açık olmalı beyine erişmek için

• Beğen
Tepkiler: kaanelo