Serviste satılan yeni astra

isasahin_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste satışa çıkarılmış yeni astra gördüm. Ön kapılarında deneme aracı yazıyor.Böyle bir aracı alırmıydınız.Yorumlarsanız teşekkür ederim.

Test aracı. Zaten ikinci el olarak satılıyor.
Bu araçlar genede tanıdıklara uygun fiyatlı satılıyor.
Fiyatı uygunsa alınır. KM e bakmak gerek ama fazla deildir.

ben test araçlarının yıpratıldığını düşünüyorum. ben almazdım. ha piyasada daha uygun temiz bir araba yoksa alırdım orası ayrı. öncelik piyasada araştırma yapmak derim ben.

imkanım olsa alırdım...

normal bir test araci almazdim ben, ama bazi test araclari LANSMAN araclari oluyor. soyleki 2008 yilinda (yili yanlis hatirlamis olabilirim) astra h sedan 1.8 cosmolar vardi. Toplam 32 arac lansman araci olarak gelmisti. Hatirlayan olabilir bunlarin dunya lansmani antalyada yapildi. Neyse bu araclar lansman sonrasi TR plakali olduklarindan yurt disina geri cikmadilar dolayisi ile boyle oluncada cesitli bayilere test araci olarak gonderilmislerdi. (araclardan bir tanesi izmit li bir forum uyemizdeydi)

Kisaca bu sekileki bir test araci denk gelse TR de sayili miktarda olan emsalsiz arac ise acimam alirim, ama muaidili olan bir arac cazibesi yoksa gider temiz 2.el bakarim...

fiyatı uygun ve cazipse neden alınmasınki.

ayrıca tüm test sürüşleri, satış elemanının nezaretinde yapılmıyor mu! herkes en fazla 5 km sürüyor aracı. ben yıprandığını düşünmüyorum.

Al-sat yapanlar için neden olmasın? Piyasada bir sürü düşük km, ilk el meraklısı varken asla elde kalmaz.

Geri