Ses sistemi hakkında fikirleriniz....

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan fatih_42
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fatih_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 96 model vectra 2.0 cd im var. ses sistemi döşetmek istiyorum.

benim düşüncem ;
Pıoneer TS-W308D4 şampiyon serisi 1400 wtat çift bobinli 30 cm 2 adet woofer

Pıoneer TS-A6993S oval 2 adet 460 watt

4 adet kapı içi bass 80 watt

Wooferları beslemek için for-x d1 5000 watt çift çıkışlı mono anfi

ovalleri kapı basları beslemek için jameson 2000 watt 4 kanallı anfi

bunlarla nasıl bir ses alırım sizce

sizlerin fikirlerinide aldıkdan sonra ses sistemimi döşeceğim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

pioneer woofer benim hoşuma gitmiyor...307f kullandım arkadaşımda da 308f vardı sarmadı beni yinede tercih sizin...

ana ünite nedir?
büyük ve hacimli bir sistem yazmışsın.yarışmaya girsen derece alamazsın çünkü bileşenler ve markalar yetersiz.
normal kullanım içinse bence rahatsız edici bir ses alırsın.çünkü 4 comp+2 oval+2 bas oldukça karmaşık bir ses çıkaracaklar.
ses dışarı çıksın istiyorsan daha kaliteli marka ve modelde 2 çift comp+1 adet bas (mesela L7) ve bunları besleyecek amfilerle çok daha iyi ses alırsın.

fatih _42 mrb
konyada tevfik elektroniğe git orda elindeki malzemelerle isteğin şekilde ses sistemi döşüyorlar... bu arada tevfik elektronik ses yarışmasında avrupa ikincisi türkiye birincisi olmuştu....:D

bence önerileriniz çok kötü owaller felan siz komple bir sistem için bütcenizi söyleyin ve sistemden beklentilerinizi yazın dinlediğiniz müzik tarzıda önemli tabi bunlara göre en uygun seçenekleri ben size yazacağım

Geri