ses sistemi yardım:mad:

erdal1453

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar 2.el 2008 astra III hb enjoy kasa aldım ses siteminden fazla menun degılım orjınal cd mp3 calarını cıkarmak ıstemıyorum sadece kolun ları degıştirsem ıyı kolunlar taktırsam sesi orjınalınden daha ıyı verırmı????

aux cıkısı cd gore daha ıyı verıyor ama sesı acınca bıraz bogunuk gelıyor

not:orjınal teyıp ses cıkısı gucu nekadar, tesekurler

merhaba arkadaslar 2.el 2008 astra III hb enjoy kasa aldım ses siteminden fazla menun degılım orjınal cd mp3 calarını cıkarmak ıstemıyorum sadece kolun ları degıştirsem ıyı kolunlar taktırsam sesi orjınalınden daha ıyı verırmı????

aux cıkısı cd gore daha ıyı verıyor ama sesı acınca bıraz bogunuk gelıyor

not:orjınal teyıp ses cıkısı gucu nekadar, tesekurler

İlk olarak kendinizi üye tanıtım bölümünde tanıtmanız gerekir.İkincisi tüm hoparlörleri değiştirebilirsiniz.Almak istediğiniz sesi tam olarak bilmiyorum.Birde stero anfi alırsınız sesi desteklersiniz.Zaten orjinal teyb'ler için çeviricilerde mevcut.

Orjinal teyb'ın ses çıkışını bilmiyorum genelde 45*4 50*4 şeklinde oluyor.

sadece hoparlör değiştirerek sesi geliştirmek pek mümkün değil.
orjinal ana ünitenin çıkışları 4x12 watt olması lazım

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

İlk olarak kendinizi üye tanıtım bölümünde tanıtmanız gerekir.İkincisi tüm hoparlörleri değiştirebilirsiniz.Almak istediğiniz sesi tam olarak bilmiyorum.Birde stero anfi alırsınız sesi desteklersiniz.Zaten orjinal teyb'ler için çeviricilerde mevcut.

Orjinal teyb'ın ses çıkışını bilmiyorum genelde 45*4 50*4 şeklinde oluyor.

ustam ilgin için tesekürler. yanlız benım tam olarak ıstedıgım ses sıstemı kımsenın camını titremiyecek guclu ve temız bır ses cevremdekı arkadaslarımın arabasından ses kıyaslaması yaptıgımızda onlarınkı neden se benımkınden ıyı cıkıyor yanız onların orjınal cd calar ve kolun degıl sonradan takma yanız arabalarında bofur ve anfı takılı degl ben sadece belkı aranızda goren ve yasanyan olmustur belkı sadece kolunları degısem orjınal cd caları yeterlımındır guzel ses cıkmasına arabaya bofur ve anfı takmadan bu sesı alabılırmıyım

Kapı hop'ları değiştirin yeterli bir ses alırsınız.Birde anfi güzel gider

Geri