Ses sistemlerinde çok acemiyim.Yardıma ihtiyacım var :(

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
Arkadaşlar aracım Astra H 2005 model.Bir arkadaşım zamanında bana bir Subwoofer verdi.tabi ses sistemlerinden hiç anlamıyorum.Sanıyorum bu elimdeki subwoofer 400-500 watt civarı.Şimdi ben sadece araba 500 watt lık bi anfi alsam yetmiyor mu ? ayrıca bide arkalara ses çıkışı için artı olarak hoparlörmü almam lazım.Mevcut sistemim+subwoofer ı kullanamaz mıyım ? Yardımlarınızı bekliyorum...

Herkese iyi forumlar...

elindeki suwooferı besleyecek bir amfi alman yeterli.
gerekli kablolamayı yaptırırsan başka birşeye ihtiyacın yok.

Teşekkür ettim arkadaşlar. tabi anfiyi sadece subwoofer için alıcam değil mi ? benim orjinal hoparlörlere bağlarsam saklıklı olmaz yanlış düşünmüyorum sanıyorum.Sorularım biraz komik gelebilir ama inanın çok az bilgim var. yani sonuçta subwoofer burda sadece bas ve tiz seslerini ayarlıycak geri kalanı aracın orjinal teypine bağlı olarak fabrika çıkışı hoparlörler yapıcak.

mono veya 2 kanal bir amfi işini görür.
zaten montajı yapan arkadaş gerekli ayarlamaları da yapar.
orjinal hoparlörlerin konuya dahil değil:)
sadece orjinal ana ünitenden ses sinyali amfiye gidecek, sonra amfi low pass olarak ayarlanacak ve subwooferın bas frekansları çalacak.

mono veya 2 kanal bir amfi işini görür.
zaten montajı yapan arkadaş gerekli ayarlamaları da yapar.
orjinal hoparlörlerin konuya dahil değil:)
sadece orjinal ana ünitenden ses sinyali amfiye gidecek, sonra amfi low pass olarak ayarlanacak ve subwooferın bas frekansları çalacak.

bugün ucuz bir adet anfi bulup deniyeceğim. çooook teşekkürler :)

Geri